9. 5. 2018

"Bohužel chyběla přesnost a klid," hodnotí trenér Pouzar

Reprezentaci Future U15 čekají na začátku května dvě přípravná utkání s výběrem Belgie. V tom prvním byl belgický soupeř silnější a po výsledku 3:0 vyhrál.

"Dnešní utkání přineslo velmi dobrou úroveň a zajímavou konfrontaci s kvalitním soupeřem. Úvod zápasu patřil Belgičanům, kteří byli jistější na míči, ale naši kluci se jim v průběhu prvního dějství vyrovnali. Dvacet minut druhého poločasu jsme výrazně kontrolovali hru, byli jsme odvážní a soupeře přehrávali ve všech činnostech. Bohužel nám chyběla přesnost a klid v poslední třetině hřiště a soupeř nás po brejkových situacích potrestal. Na těchto detailech chceme dál pracovat a věřím, že v dalším utkání budeme úspěšnější. Kluci a celý tým zaslouží pochvalu za to, jak se prezentoval ve svém úplně prvním vystoupení na mezinárodní scéně," hodnotil utkání trenér Radim Pouzar.

Odveta se stejným soupeřem čeká české mladíky ve čtvrtek 10. 5. od 11:00 hodin.

ČR Future U15 - Belgie Future U15 0:3 (0:0)

Branky: 57. Camara Ilay, 64. Martle Xander, 70. El Boutaibe Tarik

Sestava ČR: Jahodík - Kouřil (50. Kaufman), Dohalský, Hodouš (62. Kokeš), Kytka - Fabiánek, Jurga (50. Skopal), Junek (50. Absolon) - Bastl, Málek, Lehocký.