12. 4. 2018

"Byli jsme mnohem lepší v rozehrávce než v úterním utkání," hodnotil trenér Bejbl

Future tým U17 dnes odehrál druhý přípravný zápas s Belgií. Svěřenci trenéra Bejbla zlepšili o proti úternímu utkání rozehrávku, ale Belgie nakonec vyhrála 5:0. 

"Dnešní utkání mělo dva zcela rozdílné poločasy. První poločas se hrálo vyrovnané utkání se dvěma šancemi pro obě mužstva. Dobře jsme bránili ve středním bloku a po zisku míče jsme se snažili přecházet do rychlých protiútoků. Byli jsme mnohem lepší v rozehrávce než v úterním utkání, hráči byli daleko odvážnější a přesnější," hodnotil druhý přípravný zápas s Belgií trenér Radek Bejbl. 

"Po devíti minutách ve druhém poločase jsme inkasovali rychle dvě branky, a to hlavou po rohovém kopu a po chybě v rozehrávce. Na hráče to zapůsobilo velice negativně a do konce utkání jsme nebyli schopni kvalitnímu a sebevědomému soupeři vzdorovat. Výsledkem byly další chyby a inkasované branky. Myslím, že výsledek je pro nás až příliš krutý," smutně dodal Bejbl. 

Future U17 ČR - Future U17 Belgie 0:5 (0:1)

Sestava ČR: Czedroň - Waltr (41. Rollinger), Šmíd, Nejeschleba, Janas (60. Podsadlo) - Kozel (60. Hapal), Jeřábek, Rolinek (51. Sychra) - Škrabal (51. Martiník), Černý (67. Sláma) - Hausknecht (51. Zemánek)