20. 9. 2018

"Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů," hodnotí zápas trenér Bejbl

Česká reprezentace do 16 let dnes odehrála odvetné utkání proti Polsku. Tým trenéra Bejbla v něm nenavázal na úterní výhru a musel se nakonec sklonit před soupeřem, který dokázal ve druhém poločase otočit stav zápasu. 

"V dnešním utkaní jsme se v prvním poločase snažili o konstruktivní výstavbu hry a dalo by se říct, že jsme utkání měli prvních 45 minut pod kontrolou. Ve 33 minutě jsme výkon korunovali brankou po pěkné kombinační akci. Naše hra ve druhém poločase postrádala tempo a přesnost a v důsledku toho jsme chybovali a inkasovali 3 branky v krátkém časovém sledu, což rozhodlo o výsledku utkaní. I přes snahu v závěrečné 20ti minutovce o korekci výsledku, kdy jsme si vypracovali několik šancí, výsledek zůstal nezměněn. Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v druhé půli zápasu o výsledku rozhodla naše nekoncentrovanost, nepřesnost a nedůslednost," hodnotí odvetné utkání trenér Radek Bejbl. 

Přátelské utkání s Polskem: 

Polsko U16 - ČR U16 3:1 ( 0:1)

Branka: 33. Uriča 

Sestava ČR: Velich - Burgo (41. Šimoník), Behenský, Vitík (C) ( 41. Endl), Bartoš - Daněk (65. Karabec), Drozd (71. Hampl), Kudela - Jelen (71. Vyšinský), Štichauer (52. Vecheta), Uriča (65. Černák). Trenér: Radek Bejbl.