16. 3. 2017

Cenná italská zkušenost

Reprezentace do 15 let sehrála druhé přípravné utkání v Itálii. Favorita držela dlouho na uzdě, když první poločas vyhrála 1:0, až po změně stran se soupeř prosadil a vyhrál 4:2.

"Ve druhém utkání jsme podali lepší výkon než v prvním. Hned v úvodu se nám podařilo vytvořit si dvě velké příležitosti a jednu proměnit. Do poločasu jsme dokázali lepší organizací hry udržet jednobrankové vedení. Ve druhém poločase se projevila kvalita soupeře a začal nás přehrávat. Výsledkem bylo otočení stavu na 3:1 v úvodu druhého poločasu. I přesto naši hráči dokázali po rychlé kombinaci středem snizit na 3:2.
V závěru jsme inkasovali z brejku, když chvíli před tím jsme sahali i po vyrovnání. Odvážíme si velmi cennou, i když smutnou zkušenost," zhodnotil trenér Petr Janoušek.

Itálie "15" - Česká republika "15" 4:2 (0:1)

Góly ČR: 2. Wojatschke, 74. Vorlický.
Sestava ČR: Fülöp - Sotorník, Krajinský, Rulc, Šimek- Knedla, Svoboda - Koželuh, Vorlický, Wojatschke - Kneifel. Trenér Janoušek.