12. 10. 2018

Devatenáctka rozdrtila v přípravě Černou Horu šesti góly

Reprezentační tým do 19 let v přípravném zápase v Kroměříži nastřílel soupeři z Černé Hory šest gólů a zvítězil jednoznačně 6:0.

Svěřenci trenéra Jana Suchopárka vstřelili v každém poločase tři góly. V prvním se prosadili postupně Pachlpník, Ostrák a kapitán Heidenreich.

V druhém poločase, do kterého nastoupil český tým s osmi změnami v sestavě, se prosadili Štursa, Míka a Kušej.

"Od začátku jsme udávali tempo hry. Na skvěle připraveném trávníku jsme solidně kombinovali, ale gólově jsme se prosadili až po 30. minutě. Hráči podali velmi dobrý výkon, soupeř měl pouze jedinou šanci na konci zapasu, kterou zlikvidoval brankář Vyklický. V úterý nás čeká šampión posledního ME U19, Portugalsko," hodnotil utkání trenér Jan Suchopárek.

ČR U19 - Černá Hora U19 6:0 (3:0)

Branky: 30. Pachlopník, 38. Ostrák, 39. Heidenreich, 50. Štursa, 59. Míka, 75. Kušej. ŽK: Šnajdr. Rozhodčí: Julínek – Batík, Hanáková

Sestava ČR: Vyklický - Fukala (46. Konopásek), Heidenreich, Zima (46. Hušek), Šnajdr - Hezoučký (46. Kušej), Macháček (46. Šimáček), Ostrák (46. Míka), Pachlopník (46. Kohút), Píchal (46. Štursa) - Kepl (46. Provazník). Trenér: Jan Suchopárek.

ČR U 19 - Černá Hora U 19, 6:0, přátelsky, Kroměříž