14. 12. 2022

Fanoušci vyprodali vánoční vstupenky na Polsko, poslední lístky půjdou do prodeje v březnu

Více než tři měsíce před zápasem české fotbalové reprezentace proti Polsku vykoupili fanoušci kompletní vánoční kvótu vstupenek.

Poslední možnost, jak lístky získat, budou mít příznivci národního týmu na začátku března 2023, kdy se do prodeje dostanou nevyužité rezervace a blokace.

Vánoční vlnu vstupenek na úvodní zápas kvalifikace o postup na UEFA EURO 2024 vyprodali fanoušci za necelý týden. „Moc si takového zájmu ceníme! Věřím, že si fanoušci zápas užijí a že právě pro ně předvedeme co nejlepší výkon,“ zdůraznil trenér Jaroslav Šilhavý.

Přestože v tuto chvíli už nejsou vstupenky k dispozici, fanoušci budou mít šanci získat lístky ještě na začátku března, tedy krátce před samotným zápasem. Do prodeje se totiž dostanou případné nevyužité blokace a rezervace, například ze strany UEFA. Fotbalová asociace bude o tomto doprodeji včas informovat. Půjde však o maximálně stovky vstupenek.

Česká reprezentace přivítá Polsko v pátek 24. března 2023 od 20:45 ve Fortuna Areně v Praze (domácí stadion SK Slavia Praha). V dalším průběhu kvalifikace se národní tým potká ještě s Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem. Česko ještě nikdy v samostatné historii na mistrovství Evropy nechybělo.

Reprezentace plánuje před utkáním proti Polsku bohatý předzápasový program v už tradičním Fortuna Fanparku před stadionem. Vstupné do této fanzony bude jako před každým utkáním reprezentace zdarma.

Polsko, účastník mistrovství světa 2022, patří mezi tradiční soupeře české reprezentace, která s ním odehrála už 27 zápasů. Z toho čtrnáctkrát vyhrála, pětkrát remizovala a osmkrát prohrála. Mezi největší hvězdy polského národního týmu patří Robert Lewandowski z Barcelony nebo Wojciech Szczesny z Juventusu.

Program české fotbalové reprezentace v roce 2023

24. 3. Česko – Polsko -:- Praha, Fortuna Arena kvalifikace EURO 2024
27. 3. Moldavsko – Česko -:- ? kvalifikace EURO 2024
17. 6. Faerské o. – Česko -:- ? kvalifikace EURO 2024
červen soupeř v jednání -:- ? příprava
7. 9. Česko – Albánie -:- ? kvalifikace EURO 2024
září soupeř v jednání -:- ? příprava
12. 10. Albánie – Česko -:- ? kvalifikace EURO 2024
15. 10. Česko – Faerské o. -:- ? kvalifikace EURO 2024
17. 11. Polsko – Česko -:- ? kvalifikace EURO 2024
20. 11. Česko – Moldavsko -:- ? kvalifikace EURO 2024