10. 10. 2019

Fanpark před Anglií připomene slavnou historii a nabídne i zábavu

Páteční kvalifikační zápas o postup na mistrovství Evropy 2020 mezi českými a anglickými fotbalisty nabídne i bohatý doprovodný program. Zábavu před utkáním obstará Fanpark před stadionem, který bude věnovaný historii vzájemných střetnutí a také stříbrnému EURO 1996

Fanpark vyroste přímo před Sinobo Stadium (Eden; domácí stadion Slavie). Dominovat mu bude velká stage v barvách české reprezentace a s velkou led obrazovkou.

Programem budou provázet Petr Švancara a Martin Hrdinka, kteří si na pódium budou zvát současné i bývalé hráče. A součástí programu bude také autogramiáda zástupců stříbrné party z mistrovství Evropy 1996, které se konalo právě v Anglii (Pavel Kuka, Miroslav Kadlec, Karel Rada,…).

Součástí Fanparku budou už tradičně také aktivity pro fanoušky mimo hlavní pódium: například Fortuna Střelnice, repre fotbalové klece, Pepsi Foodtrack, Sutu Wall (interaktivní fotbalová stěna) a další.

Samozřejmostí jsou soutěže nebo možnost zakoupit si reprezentační šály a další fanouškovské předměty v oficiálních fanshopech. A jistě – chybět nebude ani fotbalová klasika jako pivo a párek.

Program Fanparku začne v 17:00 a skončí přesně v 19:45. Tak, aby fanoušci měli dostatek času přesunout se na stadion, kde ve 20:20 začne poděkování Petru Čechovi, Jaroslavu Plašilovi, Davidu Lafatovi a Danielu Kolářovi za jejich úspěšné kariéry (odkaz na článek na webu).

Zápas Česko – Anglie začne v pátek 11. října ve 20:45. Vstupenky jsou k dostání na webu www.vstupenkyfotbal.cz.