27. 9. 2018

"Hlavně v prvním poločase jsme velmi dobře kombinovali," komentuje odvetu trenér Kotal

Dnešní odveta se Švýcarskem znamenala pro českou reprezentaci do 17 let remízu. Gólem poslal do vedení český tým Štěpán Starý, soupeř však ve druhé půli srovnal. 

 "Myslím si, že jsme druhé utkání zvládli mnohem lépe než první utkání hlavně v prvním poločase jsme velmi dobře kombinovali, napadali jsme rozehrávku soupeře z toho jsme těžili ze získání míčů a i vypracování šancí, bohužel podařilo se nám proměnit pouze jedinou čímž jsme se dostali do vedení. Ve druhém poločase soupeř zpřesni hru, zvýšil aktivitu a určitě byl lepší v pohybu více než my což trošku signalizuje náš problém s kondiční přípravou. Musíme se na to podívat, jakým způsobem to se na tom dá zapracovat tři týdny před kvalifikací abychom zjistili jak jsou na tom chlapci kondičně, jak pracují v klubech, abychom vydrželi hrát celých devadesát minut," komentuje dnešní remízu trenér mužstva Václav Kotal. 

Švýcarsko U17 - ČR U17 1:1 (0:1)

Branky: 63. Regillo - 3. Starý

Sestava ČR: Horníček (46. Sirotník) - Koželuh (46. Šimek), Starý, Hellebrand (46. Matys), Kurka - Hájek (78. Šilhart), Hroník - Wojatschke (88. Gedeon), Hložek, Pech (78. Šíp) - Sejk.