14. 10. 2019

Jednadvacítka hraje od 17 hodin se Skotskem

Reprezentační výběr hráčů do jednadvaceti let odehraje v pondělí v podvečer třetí zápas kvalifikace o postup na evropský šampionát. Na stadionu v Uherském Hradišti přivítají od 17:00 Skotsko. Přímý přenos na ČT sport.

Český tým má za sebou dva zápasy. V prvním porazil Litvu 2:0, v druhém remizoval ve čtvrtek v Karviné 1:1 s Řeckem, i když výběr trenéra Karla Krejčího hrál více než šedesát minut v početní převaze.

Skotsko má odehrané již tři zápasy s bilancí dvou výher a jedné remízy. Tu uhráli, trochu překvapivě, ve čtvrtek na domácím hřišti s Litvou.

„Už proti Řecku v druhém poločase jsme chtěli hrát více aktivněji po křídlech, dostat se k většímu počtu centrů, ale i zakončení ze střední vzdálenosti. Pokud budou hrát Skotové z hlubokého bloku, tak by to měl být podobný recept, jak je překonat. Jen doufám, že tentokrát budeme úspěšnější,“ řekl před zápasem asistent trenéra Jiří Kohout.