7. 10. 2019

Jednadvacítka už trénovala v Karviné, tým je kompletní

Český reprezentační výběr do jednadvaceti let je v kompletním složení a má za sebou úvodní trénink v Karviné, kde jej čeká ve čtvrtek od 17:00 kvalifikační zápas proti Řecku.

Výběr trenéra Karla Krejčího se sešel v neděli v Benicích, kde se realizačnímu týmu ovšem nehlásili všichni hráči, jelikož řada z nich si plnila ještě klubové povinnosti. 

Tým se v pondělí dopoledne přesunul vlakem do Karviné, kde se bude připravit na čtvrteční druhé utkání v rámci kvalifikace o postup na evropský šampionát. Po úvodní výhře nad Litvou v září, čeká nyní Šašinku a spol. zápasy proti Řecku a Skotsku. Týmům, které mají po dvou odehraných zápasech šest bodů. 

Trenér Karel Krejčí má v Karviné již kompletní kádr. K mužstvu se připojil i záložník Michal Sadílek, jenž v neděli odehrál celé utkání v dresu PSV Eindhoven, za spoluhráči dorazil v pondělí přímo do Karviné s mírným zpožděním než bylo původně v plánu. 

Jednadvacítka bude v Karviné až do čtvrtečního zápasu s Řeckem. V pátek se přesune do Zlína a příští pondělí v Uherském Hradišti hostí Skotsko (17:00).

Trénink U21 v Karviné (7. 10. 2019)