18. 11. 2019

Martin Jedlička: bojovali jsme všichni od kuchaře po manažera

Patřil ke klíčovým hráčům, díky kterým může kompletní výprava české reprezentace do jednadvaceti let prožívat na závěr roku krásnou euforii. Brankář Martin Jedlička skvělým výkonem přispěl k výhře v Chorvatsku.

„Jsme opravdu rádi, že jsme v Chorvatsku vyhráli. Moc bodů se odsud vozit nebude. Znamená to velký krok k našemu cíli,“ uvedl po zápase brankář slovenské Dunajské Stredy.

Talentovaný brankář musel vytáhnout hodně důležitých zákroků, které po zápase ocenil i trenér Karel Krejčí.

„Cítil jsem se velmi dobře. Hodně mi pomohl zákrok hned ve druhé minutě, který mě nakopl. Je skvělé pomoct ostatním přímo na hřišti,“ uvedl Martin, který také přičítá velký význam zmiňované skvělé partě v tomto týmu.

 

„Zase se to ukázalo. Bojovali jsme od kuchaře až po manažera, abychom získali šest bodů. A jsme nesmírně rádi, že se to povedlo,“ uvedl Jedlička, jenž neměl o výsledek strach ani po inkasované brance.

„Věděl jsem, že když dáme do poločasu gól, tak si něco řekneme o přestávce v kabině a vyhrajeme. Věřím tomu každý zápas a vyšlo to,“ usmíval se.

Jednadvacítka má po pěti odehraných zápasech jedenáct bodů za tři výhry a dvě remízy. „Kdyby nám to někdo řekl před tímto srazem, tak bychom to určitě brali i s ohledem na říjnové ztráty. Takhle to vypadá mnohem pozitivněji,“ dodal Martin.

Skvěle! Jednadvacítka otočila skóre a vyhrála 2:1 v Chorvatsku!

 

 


Chorvatsko U21 - ČR U21 1:2 (18. 11. 2019, Velika Gorica)