9. 10. 2018

Nabídka pro fanoušky: cesta vlakem + autobusem na derby Slovensko – ČR!

Chcete zažít atmosféru venkovního výjezdu s fotbalovou reprezentací? Vidět na vlastní oči federální derby mezi Slovenskem a Českem na zbrusu novém stadionu v Trnavě? Podpořit české reprezentanty v důležité bitvě Ligy národů a vidět je v očekávaném podzimním šlágru poprvé pod taktovkou trenéra Jaroslava Šilhavého? A jak by se vám líbila pohodlná cesta na utkání vlakem?

FAČR, STES a Czech Sport Travel si právě pro vás připravily, u příležitosti utkání Ligy Národů proti Slovensku, unikátní výjezdový balíček Praha - Trnava a zpět speciálně vypraveným vlakem Českých drah, a to pouze pro fanoušky České fotbalové reprezentace.

Zažijete tak nezapomenutelnou atmosféru nejen na stadionu, ale vychutnat si můžete i cestování samotné. Vybavujete si památné cesty fanouškovským vlakem do Polska na úspěšné EURO 2012? Proč si to nepřipomenout právě teď. Myšleno je i na ty, kteří to mají do Prahy daleko. Přestože se jedná o vlakový speciál, pamatuje se na několik zastávek, aby mohl nabrat všechny fanoušky při cestě napříč Českou republikou.

Zastávky jsou následující: Kolín, Pardubice, Česká Třebová, Brno a Břeclav. Cena zájezdu je 1490 korun včetně zpáteční jízdenky, vstupenky na zápas, pojištění a delegáta.

Zápas v Trnavě začíná v 15:00, vlak bude z Prahy vystaven v 6:54, aby do města posledního slovenského mistra přijel před 12:00 hodinou. Fanoušci budou mít tedy dost času na to, projít si město a nasát atmosféru prvního federálního derby v tomto roce.

To další nás čeká za necelý měsíc v Praze. Odjezd zpět do České republiky je naplánován na 18:37 se stejnými zastávkami na zpáteční cestě.

Kromě vlaku je připravena i varianta cesty do Trnavy autobusem, která zahrnuje několik možných míst odjezdu. Více informací naleznete na czechsporttravel.cz.

Veškeré informace o obou zájezdech najdete zde:

Zájezd autobusem & Zájezd vlakem