15. 3. 2023

Nominace mládežnických reprezentací na březnové srazy

Reprezentační výběry U20, U19, U18 a U17 se chystají na březnový program a trenéři jednotlivých týmů zveřejnili své nominace. České mladíky čekají jak přípravné zápasy, tak duely v rámci elitní fáze kvalifikace.

Nominace jednotlivých týmů si můžete zobrazit kliknutím do fotografie příslušného mužstva.

U20 - příprava na novém stadionu i v Opavě

Reprezentaci do 20 let čeká zápas v Polsku a proti Portugalsku. Proti stejně starému výběru Polska se český tým utká v pátek 24. března od 16:00 a hrát se bude na novém stadionu v Sosnovci.

Bude to vůbec první mezinárodní utkání na tomto stadionu. Domácí utkání s Portugalskem je na programu v úterý 28. března od 16:30 na stadionu v Opavě.

U19 - elitní fáze kvalifikace v Portugalsku

Reprezentace do 19 let na konci března zabojuje o účast na mistrovství Evropy v rámci elitní fáze kvalifikace. Tu sehrají svěřenci trenéra Radka Bejbla v Portugalsku. 

Český tým se v elitní fázi kvalifikace utká postupně s Chorvatskem, Portugalskem a Švédskem.  

U18 - "skandinávský" turnaj ve Španělsku

Zatímco při posledním listopadovém srazu cestovala reprezentace do 18 let na přípravný turnaj do Izraele, tentokrát se chystá na druhou stranu Evropy.

Reprezentační výběr hráčů do 18 let má v březnu na programu mezinárodní turnaj ve španělské Marbelle, kde si zahraje proti trojici skandinávským zemím - Švédsku, Dánsku a Norsku. 

U17 - elitní fáze kvalifikace v Portugalsku

Stejně jako kategorie U19, i reprezentace do 17 let odehraje elitní fázi kvalifikace o postup na mistrovství Evropy na konci března v Portugalsku. Mladí Češi vyzvou v rámci mini turnaje postupně Polsko, Slovensko a Portugalsko.