22. 8. 2017

Nominace na zápasy s Portugalskem a Německem

Reprezentace do 20 let vstupuje do nové soutěže "Under 20 Elite Tournament". Trenér Karel Krejčí oznámil nominaci pro první zápasy v Portugalsku a s Německem.

Elitní liga U20 je určena pro osm vybraných zemí (Anglie, Portugalsko, Itálie, Německo, Nizozemsko, Polsko, Švýcarsko a Česko). Bude se hrát v oficiálních reprezentačních termínech jen na sedm kol. V dalším ročníku soutěže si pak země pořadatelství vymění. Česko začne 31. srpna v Portugalsku, pak bude 4. září hostit Německo.  Následují utkání s Polskem, v Anglii, ve Švýcarsku, s Itálií a v Nizozemsku, kde cyklus skončí 27. března příštího roku.

„Je to určitě pozitivní, že budeme mít možnost pravidelné konfrontace s těmi fotbalově velmi silnými zeměmi. Hlavním úkolem reprezentace do dvaceti let je připravit hráče na přechod do jedenadvacítky, která pak hraje kvalifikace o postup na mistrovství Evropy. A zápasy s kvalitními soupeři, ve kterých navíc půjde i o určitý prvek soutěživosti, hráčům mohou hodně dát,“ komentoval novou soutěž Karel Krejčí.

NOMINACI reprezentace do 20 let pro zápasy v Portugalsku a s Německem NAJDETE ZDE.