24. 5. 2021

Nominace reprezentací U15 až U20

Mládežničtí reprezentanti jdou po osmiměsíční koronavirové pauze opět do akce. Národní týmy U15 až U20, vyjma kategorie U16, čekají na konci května a začátku června přípravné kempy. Zde přinášíme hráčské nominace a nástin programu.

Reprezentace do 20 let se pod vedením trenéra Jiřího Žiláka bude připravovat na podzimní start Elitní ligy kategorie U20. K hráčům ročníku 2001 se přidají i ti, narození v roce 2002, a bude se tvořit z části nový tým. Na kempu v Jablonci nad Nisou v areálu Břízky sehraje tým U20 jedno modelové utkání (3.6.).

Nominaci najdete ZDE.

Reprezentaci do 19 let čekají dvě mezistátní přípravná utkání, obě se Slovenskem, obě na půdě soupeře (3.6. Senec, 6.6. Dunajská Streda). Trenér národního týmu U19 připravuje svůj výběr na podzimní kvalifikaci o ME U19 2022. Přípravný kemp bude v ČR hostit jižní Morava – Velké Bílovice a Moravský Žižkov (tréninky).

Nominaci najdete ZDE.

Reprezentace do 18 let, kterou přebírá trenér Jan Suchopárek, se utká ve středu 2.6. ve Vsetíně od 17:00 v přípravném duelu s domácím divizním týmem. Pro soustředění využije národní tým U18 ubytování ve Zlíně a pro tréninky hřiště SK Baťov.

Nominaci najdete ZDE.

Reprezentaci do 17 let čeká v září kvalifikace na evropský šampionát kategorie U17 v roce 2022. Tým trenéra Jiřího Skály se na pětidenním soustředění setká v Horním Bezděkově nedaleko Kladna a sehraje přípravné utkání s Duklou U17 (Kladno, 1.6., 17:00) a jedno modelové utkání mezi sebou (3.6.).

Nominaci najdete ZDE.

Reprezentace do 15 let má před sebou poslední, tedy pátý, výběrový kemp. Tentokrát bude chtít trenér Karel Havlíček a jeho realizační tým vidět nejlepší hráče z Kraje Vysočina, Jihomoravského a Zlínského kraje. Dvoudenní kemp hostí Břeclav, součástí bude jedno modelové utkání (30.5.).

Nominaci najdete ZDE.

Reprezentace do 16 let svůj program v tomto termínu nemá. A to z toho důvodu, že ji budou tvořit současní hráči reprezentace U15, která svůj program v této sezoně ještě dojíždí. Trenér národního týmu Petr Havlíček je však jako pozorovatel přítomen na srazech reprezentace U15. Tým U16 čeká již v červenci tradiční Memoriál Františka Harašty na jižní Moravě.