31. 10. 2022

Nominace reprezentací U15, U16 a Future U17 na listopadové srazy

Mládežnické reprezentace mají před sebou v druhém listopadovém týdnu přípravné zápasy i soustředění. Trenéři tří mužstev zveřejnili své nominace pro nejbližší sraz. 

Reprezentace do 15 let pod vedením trenéra Karla Havlíčka má po sérii přípravných kempů před sebou přípravné dvojutkání se stejně starým výběrem Rakouska. Zápasy jsou na programu 9. a 11. listopadu, oba s výkopem v 11 hodin. 

Ten první se odehraje v Lanžhotu, druhý v Mistelbachu. Nominaci na soustředění a oba zápasy najdete ZDE.

Svůj listopadový program má také o rok starší výběr vedený hlavním koučem Jiřím Žilákem. Česká reprezentace do 16 let se sejde v Praze v neděli 16. listopadu a následně vyrazí do Slovinska, kde v tréninkovém centru slovinské asociace odehraje přípravné zápasy proti domácímu výběru. 

Utkání se hrají 8. a 10. listopadu, oba se začátkem ve 14 hodin. Nominaci najdete ZDE.

Třetím mužstvem, které absolvuje v druhém listopadovém týdnu sraz je výběr Future U17. Jak hráči širšího kádru U17, který vede trenér Petr Havlíček a nedávno si vybojoval účast v elitní fázi kvalifikace o postup na evropský šampionát, tak úplní nováčci budou mít během krátkého soustředění v Uherském Brodu možnost zaujmout a vybojovat si případnou nominaci do "hlavního" výběru do 17 let. 

Součástí soustředění bude také zápas proti Slovácku. Nominaci výběru Future U17 najdete ZDE.