Česko

Nominace reprezentace do 20 let na soustředění v Dříteči (10. - 11. 10. 2016)

Termín
10. 10. 2016 - 11. 10. 2016
Místo pobytu
Dříteč
Zahájení srazu
V pondělí 10. října 2016 v 10:00 v TC AC Sparta Praha
Ukončení srazu
V úterý 11. října 2016 v 17:30

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
František Chmiel 19 let FC Baník Ostrava 0 0
Štěpán Spurný 20 let SK Sigma Olomouc 3 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Michal Bezpalec 20 let FK Dukla Praha 0 0
David Březina 19 let FK Senica 0 0
Matěj Helebrand 19 let SFC Opava 1 0
Matěj Helešic 19 let FC Baník Ostrava 4 0
David Lischka 19 let FC Baník Ostrava 2 0
Jakub Šural 20 let FC Zbrojovka Brno 3 0
Ladislav Takács 20 let FK Mladá Boleslav 5 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Petr Galuška 20 let MFK Karviná 0 0
Tomáš Hykel 19 let MFK Frýdek-Místek 6 0
Petr Kodeš 20 let FK Teplice 5 0
Radek Látal 18 let SK Sigma Olomouc 0 0
Ondřej Machuča 20 let FC Slovan Liberec 6 0
Petr Průcha 18 let Baník Sokolov 1 0
Michal Sáček 20 let AC Sparta Praha 2 1
Lukáš Sadílek 20 let Baník Sokolov 6 1
Jan Vodháněl 19 let FK Mladá Boleslav 0 0
Tomáš Wiesner 19 let Vlašim 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jan Kuchta 19 let Bohemians Praha 1905 0 0
Tomáš Ladra 19 let FK Pardubice 1 0
Jakub Yunis 20 let SK Sigma Olomouc 5 2

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Vít Nemrava 20 let 1. FC Slovácko 2 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jurij Medveděv 20 let Baník Sokolov 0 0
Lukáš Zukal 19 let FC Zbrojovka Brno 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Ondřej Badocha 19 let SK Slavia Praha 0 0
Lukáš Buchvaldek 20 let SK Sigma Olomouc 9 0
Jakub Janetzký 19 let SFC Opava 2 0
Daniel Kovář 20 let FK Pardubice 0 0
Jiří Kulhánek 20 let Vlašim 6 0
Jan Matěj 20 let FC Baník Ostrava 2 0
Erik Puchel 20 let MFK Karviná 5 0
Daniel Trubač 19 let FC Hradec Králové 0 0
Tomáš Weber 20 let FC Zbrojovka Brno 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Petr Rybička 20 let 1. SC Znojmo 2 0
Tomáš Zajíc 20 let 1. FC Slovácko 0 0

Realizační tým / Staff

Martin Svědík
Trenér
Jiří Saňák
Asistent trenéra
Martin Shejbal
Trenér gólmanů
Jiří Novotný
Patron
Luboš Prokopec
Technický vedoucí
Tomáš Brož
Lékař
Karel Pelikán
Fyzioterapeut
Dušan Žmolík
Kondiční trenér