Česko

Nominace na přípravné zápasy s Belgií (Future U-17, 9.-12.4.2018)

Termín
9. 4. 2018 - 12. 4. 2018
Místo pobytu
Praha
Zahájení srazu
je v pondělí 9.4.2018 v 11:30 hod. v sídle FAČR (Atletická 2474/8, Praha 6)
Ukončení srazu
je ve čtvrtek 12.4.2018 ve 14:00 hod. na Hotelu Galaxie (Praha - Suchdol)

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Petr Czedroň 17 let FC Baník Ostrava 0 0
Jakub Trefil 17 let SK Slavia Praha 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jakub Dudek 17 let MFK Frýdek-Místek 0 0
Robert Janás 16 let 1. FC Slovácko 0 0
Ondřej Nejeschleba 16 let Bohemians Praha 1905 0 0
Štěpán Podsadlo 16 let FC Hradec Králové 0 0
Jan Waltr 17 let SK Slavia Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Václav Černý 16 let FK Teplice 0 0
Marek Hausknecht 17 let SK Sigma Olomouc 0 0
Jakub Jeřábek 16 let FK Dukla Praha 0 0
David Kozel 16 let FK Dukla Praha 0 0
Jan Martiník 16 let FC Baník Ostrava 0 0
Radek Rollinger 16 let FK Teplice 0 0
Jakub Sláma 16 let AC Sparta Praha 0 0
Vojtěch Sychra 16 let FK Pardubice 0 0
Michal Škrabal 16 let 1. FC Slovácko 0 0
Vojta Šmíd 17 let FC Zbrojovka Brno 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Ondřej Hapal 16 let AC Sparta Praha 0 0
Adam Rolinek 16 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Ludvík Zemánek 16 let 1. FK Příbram 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Robert Ondráček 16 let FC Opava 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tomáš Bican 16 let FK Dukla Praha 0 0
David Eichler 17 let SK Slavia Praha 0 0
Jakub Koval 16 let MFK Frýdek-Místek 0 0
Samuel Kulig 16 let FC Baník Ostrava 0 0
Michal Nechvátal 16 let FC Fastav Zlín 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Šimon Heidenreich 16 let SK Sigma Olomouc 0 0
Marek Kejř 16 let FC Hradec Králové 0 0
Matyáš Kodýdek 16 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Sebastián Minárčin 16 let FK Viktoria Žižkov 0 0

Realizační tým / Staff

Radek Bejbl
Trenér
Radek Černý
Trenér gólmanů
Roman Kučera
Asistent trenéra
Václav Mrázek
Asistent trenéra
Dominik Prokeš
Technický vedoucí
Lukáš Adamko
Lékař
Vít Zelenka
Fyzioterapeut
Tomáš Kulvajt
Člen