Česko

Nominace U20 na tréninkový kemp v Písku

Termín
28. 5. 2018 - 30. 5. 2018
Místo pobytu
Písek
Zahájení srazu
je v pondělí 28.5. v 11:30 hod. v Hotelu OtavArena (Písek, Burketova 303/2)
Ukončení srazu
je ve středu 30.5. ve 14:00 hod. v Písku

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Hugo Jan Bačkovský 18 let AC Sparta Praha 0 0
Jan Plachý 20 let FK Litoměřicko 0 0
Jan Šiška 20 let FC Fastav Zlín 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
David Douděra 19 let FK Dukla Praha 1 0
Václav Dudl 18 let MAS Táborsko 0 0
Jakub Kadar 19 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Jakub Klíma 19 let FK Mladá Boleslav 0 0
Daniel Köstl 19 let FC Slovan Liberec 0 0
Daniel Mareček 19 let FC Vlašim 2 0
Vojtěch Mareš 18 let FK Viktoria Žižkov 0 0
Martin Rychnovský 19 let FC Baník Sokolov 1 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Pavel Bucha 20 let SK Slavia Praha 2 0
Christian Frýdek 19 let FC Vlašim 0 0
Patrik Hellebrand 19 let 1. FC Slovácko 0 0
Jakub Kopřiva 20 let FC MAS Táborsko 0 0
Jan Král 19 let FK Mladá Boleslav 0 0
Ladislav Krejčí 19 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Jiří Miker 20 let FC Hradec Králové 0 0
Václav Pardubský 20 let FK Viktoria Žižkov 0 0
Jakub Rezek 19 let 1. FC Slovácko 1 0
Emil Tischler 20 let 1. FC Slovácko 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
David Huf 19 let FK Pardubice 0 0
Ladislav Mužík 19 let FK Pardubice 1 0
Antonín Růsek 19 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Jakub Šípek 19 let FC Hradec Králové 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Denis Gröger 19 let SK Sigma Olomouc 0 0
František Kotek 19 let AC Sparta Praha 0 0
Nicolas Šmíd 19 let FK Pardubice 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
František Čech 19 let FC Hradec Králové 0 0
Rostislav Jandera 20 let 1. FK Příbram 0 0
Lukáš Neuer 19 let SK Sigma Olomouc 0 0
Dominik Plechatý 19 let AC Sparta Praha 0 0
Karel Schneider 18 let SK Slavia Praha 0 0
Jiří Sláma 19 let SK Sigma Olomouc 0 0
Karel Tvaroh 19 let AC Sparta Praha 0 0
Ondřej Žežulka 19 let Olympia Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
David Beňo 18 let SK Slavia Praha 0 0
Marcel Čermák 19 let FK Viktoria Žižkov 0 0
David Gáč 20 let Frýdek - Místek 0 0
Ondřej Chvěja 19 let MFK Frýdek-Místek 0 0
Daniel Novák 20 let FK Pardubice 0 0
Lukáš Pfeifer 18 let TJ Jiskra Domažlice 0 0
Lukáš Ric 19 let 1. FK Příbram 0 0
Richard Sedláček 18 let AC Sparta Praha 0 0
Jonáš Vais 18 let TJ Jiskra Domažlice 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Roman Kašiar 20 let FK Pardubice 0 0
Ondřej Novotný 20 let AC Sparta Praha 0 0
Pavel Zifčák 19 let SK Sigma Olomouc 0 0

Realizační tým / Staff

Karel Krejčí
Trenér
Jiří Kohout
Asistent trenéra
Jiří Skála
Asistent trenéra
Martin Shejbal
Trenér gólmanů
Jiří Novotný
Patron
Günter Bittengel
Technický vedoucí
Jakub Avenarius
Lékař
Radek Havala
Fyzioterapeut
Petr Kollros
Fyzioterapeut
Martin Laciný
Kustod