Česko

Nominace reprezentace "A" na zápas LN proti Ukrajině a PÚ v Rusku

Termín
3. 9. 2018 - 11. 9. 2018
Místo pobytu
Uherské Hradiště, Rostov na Donu
Zahájení srazu
je v pondělí 3. září ve 12:00 v hotelu Don Giovanni, Vinohradská 2733/157A, Praha 3
Ukončení srazu
je v úterý cca ve 2:00 po návratu z Ruska

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Ondřej Kolář 23 let 0 0
Tomáš Koubek 26 let 8 0
Tomáš Vaclík 29 let 20 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jan Bořil 27 let 7 0
Jakub Brabec 26 let 9 0
Vladimír Coufal 26 let 2 0
Theodor Gebre Selassie 31 let 47 3
Pavel Kadeřábek 26 let 32 3
Tomáš Kalas 25 let 14 2
Filip Novák 28 let 15 1
Radim Řezník 29 let 1 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tomáš Hořava 30 let 12 4
Josef Hušbauer 28 let 16 1
Jakub Jankto 22 let 12 1
Ondřej Petrák 26 let 0 0
Tomáš Souček 23 let 11 1
Jan Sýkora 24 let 8 1
Michal Trávník 24 let 3 0
Jaromír Zmrhal 25 let 8 1

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Michael Krmenčík 25 let 15 7
Patrik Schick 22 let 9 2
Stanislav Tecl 27 let 3 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jiří Pavlenka 26 let 6 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Ondřej Čelůstka 29 let 4 1
Václav Jemelka 23 let 0 0
Luděk Pernica 28 let 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Antonín Barák 23 let 11 5
Bořek Dočkal 29 let 35 6
Šimon Falta 25 let 2 0
Martin Frýdek 26 let 6 0
David Houska 25 let 1 0
Robert Hrubý 24 let 2 0
Jan Kopic 28 let 13 3
Lukáš Masopust 25 let 1 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Josef Šural 28 let 19 1
Matěj Vydra 26 let 20 5

Realizační tým / Staff

Karel Jarolím
Trenér
Boris Kočí
Asistent trenéra
Miroslav Koubek
Asistent trenéra
Jan Stejskal
Trenér gólmanů
Jaromír Šeterle
Manažer
Jaroslav Dudl
Technický vedoucí
Pavel Pillár
Tiskový mluvčí
Petr Krejčí
Lékař
Petr Krejčí
Lékař
Petr Zeman
Lékař
Martin Janoušek
Fyzioterapeut
Bronislav Schreier
Fyzioterapeut
Vladimír Mikuláš
Masér
Jan Skoupý
Masér
Josef Hamšík
Kustod
Jiří Strnad
Kustod
Luděk Bernát
Videotechnik
Petr Brabec
Kondiční trenér
Rudolf Juriga
Kuchař