Česko

Nominace reprezentace do 15 let na Kemp č.1 - Břeclav

Termín
18. 9. 2018 - 20. 9. 2018
Místo pobytu
Břeclav
Zahájení srazu
je v úterý 18. 9. v 11:30 hod. v Hotelu Rose , Veslařská 5, Břeclav
Ukončení srazu
je ve čtvrtek 20. 9. ve 13:00 hod. v Hotelu Rose, Veslařská 5, Břeclav

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Richard Bílý 14 let SK Sigma Olomouc 0 0
Petr Janota 14 let FC Vysočina Jihlava 0 0
Jakub Košec 14 let MFK Vítkovice 0 0
Ondřej Mikeš 14 let 1. SK Prostějov 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Mikeš Cahel 14 let SK Sigma Olomouc 0 0
Filip Janečka 14 let 1. FC Slovácko 0 0
František Kluska 14 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Lukáš Kos 13 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Ondřej Kukučka 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Jakub Slavíček 14 let FC Zbrojovka Brno 0 0
David Tomeška 14 let 1. FC Slovácko 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Fila 14 let FC Vysočina Jihlava 0 0
Daniel Frébort 14 let FC Hlučín 0 0
Samuel Grygar 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Filip Hlucháň 14 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Patrik Michl 14 let SK Sigma Olomouc 0 0
Matěj Mikulenka 14 let MFK Frýdek-Místek 0 0
Matěj Šín 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Radim Šudák 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Petr Večerek 14 let FC Hlučín 0 0
Adam Zapletal 14 let 1. FC Slovácko 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Levčík 14 let FC Hlučín 0 0
Illir Mustafa 14 let 1. FC Slovácko 0 0
Simon Studený 14 let SK Sigma Olomouc 0 0
Daniel Šmiga 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Patrik Žourek 14 let FC Zbrojovka Brno 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Filip Brada 14 let FŠ Třebíč 0 0
Jakub Folta 14 let FC Hlučín 0 0
Lukáš Macháček 14 let 1. FC Slovácko 0 0
Vojtěch Partl 14 let FC Zbrojovka Brno 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Robin Hendrych 13 let SFC Opava 0 0
Ondřej Hruška 14 let MFK Karviná 0 0
Josef Jiříček 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Martin Michna 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Damián Strnad 14 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Filip Šponer 14 let MFK Frýdek-Místek 0 0
David Zbožínek 14 let 1. SK Prostějov 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Erik Biegon 14 let FC Hlučín 0 0
Lukáš Dvořák 14 let SK Sigma Olomouc 0 0
Šimon Dvořák 14 let FŠ Třebíč 0 0
Roman Přikryl 14 let FŠ Třebíč 0 0
Robert Severa 13 let 1. FC Slovácko 0 0
Tadeáš Smejkal 13 let FC Vysočina Jihlava 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Matěj Kromer 14 let SFC Opava 0 0
Adam Ryška 13 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Adam Stareček 14 let MFK Frýdek-Místek 0 0
Pavel Šuba 14 let 1. SC Znojmo 0 0

Realizační tým / Staff

Antonín Barák
Trenér
Vladan Horák
Asistent trenéra
Petr Kouba
Trenér gólmanů
Karel Poborský
Asistent trenéra
Jan Stejskal
Trenér gólmanů
Jiří Vorlický
Asistent trenéra
Jaroslav Appl
Technický vedoucí
Tomáš Hák
Fyzioterapeut
Václav Mrázek
Člen