Česko

Nominace U20 na Elite Tournament proti Polsku a Anglii

Termín
8. 10. 2018 - 15. 10. 2018
Místo pobytu
Praha, Lodž (Polsko), České Budějovice
Zahájení srazu
je v pondělí 8. 10. v 11:00 v Hotelu Don Giovanni (Vinohradská - Praha 3)
Ukončení srazu
je v pondělí 15. 10. kolem 22:30 v sídle FAČR (Atletická 2474/8, Praha 6

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Martin Jedlička 20 let DAC Dunajská Streda 4 0
Jan Šiška 20 let FC Fastav Zlín 1 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
David Douděra 20 let FK Dukla Praha 3 0
Denis Granečný 20 let FC Baník Ostrava 9 0
Libor Holík 20 let FC Fastav Zlín 6 0
Dominik Plechatý 19 let FC Sellier 1 0
Daniel Souček 20 let FK Dukla Praha 3 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jan Fortelný 19 let FC Sellier 0 0
Filip Havelka 20 let SK Dynamo České Budějovice 8 1
Dominik Janošek 20 let 1.FC Slovácko 5 1
Jan Král 19 let FK Mladá Boleslav 2 0
Ondřej Lingr 19 let MFK Karviná 3 0
Lukáš Pfeifer 19 let MAS Táborsko 2 0
Jakub Rezek 20 let 1.FC Slovácko 1 0
Michal Sadílek 19 let PSV Eindhoven 2 0
Emil Tischler 20 let FK Pardubice 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jakub Klíma 20 let FK Pardubice 1 0
Antonín Růsek 19 let FC Zbrojovka Brno 2 0
Ondřej Šašinka 20 let FC Baník Ostrava 7 1
Patrik Žitný 19 let FK Teplice 2 2

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Luděk Němeček 19 let FK Teplice 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Dan Jambor 18 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Daniel Köstl 20 let FC Slovan Liberec 0 0
Dominik Kříž 19 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Daniel Mareček 20 let FC Sellier 2 0
Jakub Martinec 20 let FC Hradec Králové 0 0
Jan Pavlík 20 let FC Sellier 0 0
Martin Rychnovský 20 let Jiskra Domažlice 3 0
Ondřej Zmrzlý 19 let SK Sigma Olomouc 0 0
Ondřej Žežulka 20 let FK Viktoria Žižkov 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Pavel Bucha 20 let FC Viktoria Plzeň 4 0
Christian Frýdek 19 let MAS Táborsko 1 0
Michal Hlavatý 20 let Baník Sokolv 7 2
Robert Jukl 19 let FC Hradec Králové 0 0
Ladislav Krejčí 19 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Daniel Novák 20 let FK Mladá Boleslav 0 0
Jan Plachý 20 let FK Litoměřicko 0 0
Petr Plachý 20 let FC Sellier 0 0
Richard Sedláček 19 let AZ Alkmaar 0 0
Jonáš Vais 18 let Jiskra Domažlice 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Filip Kubala 19 let 1.FC Slovácko 0 0
Ladislav Mužík 20 let FK Pardubice 1 0
Jakub Šípek 19 let MFK Chrudim 0 0
Daniel Turyna 20 let FC Vysočina Jihlava 4 3
Martin Zikl 19 let FC Zbrojovka Brno 0 0

Realizační tým / Staff

Karel Krejčí
Trenér
Jiří Kohout
Asistent trenéra
Jiří Skála
Asistent trenéra
Martin Shejbal
Trenér gólmanů
Jiří Novotný
Patron
Günter Bittengel
Technický vedoucí
Martin Laciný
Technický vedoucí
Jakub Avenarius
Lékař
Martin Havlík
Lékař
Martin Mohyla
Lékař
Radek Havala
Fyzioterapeut
Petr Kollros
Fyzioterapeut
Jan Vích
Člen