Česko

Kvalifikace ME U17 - základní fáze

Zahájení srazu
je ve středu 17.10. v 11:30 hod. v sídle FAČR - Atletická 2474/8, Praha 6.
Ukončení srazu
je v úterý 30.10. po příletu do Prahy v 19:30 hod. v sídle FAČR.

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Horníček 16 let FK Pardubice 3 0
František Matys 16 let SK Slavia Praha 5 0
Adam Stejskal 16 let RB Salzburg 3 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tomáš Hájek 16 let SK Slavia Praha 3 0
Petr Kurka 16 let FK Pardubice 4 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Filip Gedeon 16 let AC Sparta Praha 3 0
Jan Hellebrand 16 let FC Fastav Zlín 5 0
Lukáš Hroník 16 let SK Slavia Praha 5 0
Pavel Hural 16 let FK Teplice 2 0
Josef Koželuh 16 let FC Viktoria Plzeň 4 0
Štěpán Starý 16 let SK Slavia Praha 2 1
Filip Šilhart 16 let AC Sparta Praha 5 0
Martin Šimek 16 let FC Viktoria Plzeň 5 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Adam Hložek 16 let AC Sparta Praha 4 2
David Pech 16 let FK Mladá Boleslav 4 1
Václav Sejk 16 let AC Sparta Praha 2 1
Antonín Svoboda 16 let RB Salzburg 3 2
Jáchym Šíp 15 let SK Sigma Olomouc 5 2
Lukáš Vorlický 16 let Atalanta Bergamo 1 0
Vojtěch Wojatschke 16 let FC Baník Ostrava 4 2

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jan Sirotník 16 let SK Slavia Praha 1 0
Jakub Tůma 16 let AC Sparta Praha 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Viktor Freisinger 16 let AC Sparta Praha 0 0
David Krajinský 16 let AC Sparta Praha 0 0
Ondřej Porč 16 let 1.FC Slovácko 0 0
Adam Ritter 16 let FC Vysočina Jihlava 4 0
Miroslav Sklenář 16 let SK Sigma Olomouc 2 0
David Štětka 16 let SK Slavia Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Šimon Byrtus 16 let 1.FC Slovácko 0 0
Martin Douděra 16 let SK Slavia Praha 0 0
Jakub Kopáček 16 let SK Slavia Praha 0 0
Vojtěch Lukavský 16 let AC Sparta Praha 0 0
Petr Nováček 16 let SK Sigma Olomouc 2 0
Karol Sinu 16 let FK Teplice 0 0
Michal Ševčík 16 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Samuel Šimek 16 let FK Pardubice 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Adam Toula 16 let SK Slavia Praha 0 0

Realizační tým / Staff

Václav Kotal
Trenér
Petr Havlíček
Asistent trenéra
Vojtěch Mareček
Trenér gólmanů
Jan Fiala
Patron
Roman Šimek
Technický vedoucí
Dominik Macák
Lékař
Karel Pelikán
Fyzioterapeut
Ondřej Bejbl
Kondiční trenér
Matěj Laža
Pozorovatel