Česko

Nominace U20 na Elite Tournament na utkání se Švýcarskem

Termín
14. 11. 2018 - 19. 11. 2018
Místo pobytu
Brno
Zahájení srazu
sraz hráčů z Čech je 14. 11. 2018 ve 12:00 v sídle FAČR - Atletická 8, Praha 6, sraz hráčů z Moravy v penzionu Lapač (Uherský Brod) v 16:00.
Ukončení srazu
v pondělí 19. 11. 2018 v sídle FAČR - Atletická 8, Praha 6, cca o půlnoci

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Martin Jedlička 20 let DAC Dunajská Streda 6 0
Jiří Letáček 19 let FK Pardubice 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Denis Granečný 20 let FC Baník Ostrava 11 0
Libor Holík 20 let FC Fastav Zlín 8 0
Matěj Chaluš 20 let FK Mladá Boleslav 9 1
Alex Král 20 let FK Teplice 2 0
Dominik Plechatý 19 let FC Sellier 2 0
Daniel Souček 20 let FK Dukla Praha 5 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Filip Havelka 20 let SK Dynamo České Budějovice 10 1
Dominik Janošek 20 let 1.FC Slovácko 7 1
Ladislav Krejčí 19 let FC Zbrojovka Brno 2 0
Daniel Novák 20 let FK Mladá Boleslav 0 0
Lukáš Pfeifer 19 let FC MAS Táborsko 3 1
Michal Sadílek 19 let PSV Eindhoven 4 0
Antonín Vaníček 20 let Bohemians Praha 1905 0 0
Patrik Žitný 19 let FK Teplice 4 2

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Antonín Růsek 19 let FC Zbrojovka Brno 2 0
Ondřej Šašinka 20 let FC Baník Ostrava 9 1

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Hugo Jan Bačkovský 19 let FC Sellier 0 0
Jan Šiška 20 let FC Fastav Zlín 1 0
Matouš Trmal 20 let 1.FC Slovácko 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jakub Klíma 20 let FK Pardubice 2 0
Daniel Köstl 20 let FC Slovan Liberec 0 0
Jan Král 19 let FK Mladá Boleslav 4 0
Jakub Martinec 20 let FC Hradec Králové 0 0
Jan Pavlík 20 let FC Sellier 0 0
Martin Rychnovský 20 let TJ Jiskra Domažlice 3 0
Ondřej Žežulka 20 let FK Viktoria Žižkov 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Pavel Bucha 20 let FC Viktoria Plzeň 4 0
David Douděra 20 let FK Dukla Praha 4 0
Christian Frýdek 19 let FC MAS Táborsko 1 0
Michal Hlavatý 20 let FK Baník Sokolov 7 2
Robert Jukl 20 let FC Hradec Králové 0 0
Ondřej Lingr 20 let MFK Karviná 4 0
Ladislav Mužík 20 let FK Pardubice 1 0
Jakub Rezek 20 let 1.FC Slovácko 2 0
Richard Sedláček 19 let AZ Alkmaar 0 0
Jonáš Vais 18 let TJ Jiskra Domažlice 0 0
Ondřej Zmrzlý 19 let SK Sigma Olomouc 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jakub Šípek 19 let MFK Chrudim 2 0
Martin Zikl 19 let FC Zbrojovka Brno 0 0

Realizační tým / Staff

Karel Krejčí
Trenér
Jiří Kohout
Asistent trenéra
Jiří Skála
Asistent trenéra
Martin Shejbal
Trenér gólmanů
Jiří Novotný
Patron
Günter Bittengel
Technický vedoucí
Martin Laciný
Technický vedoucí
Martin Havlík
Lékař
Martin Mohyla
Lékař
Radek Havala
Fyzioterapeut
Petr Kollros
Fyzioterapeut