Česko

Nominace U19 na elitní fázi kvalifikace ME 2019

Termín
10. 3. 2019 - 27. 3. 2019
Místo pobytu
Praha, Anglie
Zahájení srazu
je v neděli 10. března pro tréninkový kemp v 15:00 v sídle FAČR pro hráče z Čech, pro hráče z Moravy v 18:45 na hotelu Moskva ve Zlíně. Pro kvalifikaci v sobotu 16. března ve 12:00 v sídle FAČR
Ukončení srazu
kemp je ukončen ve středu 13. března v 17:00. Návrat z kvalifikace je ve středu 27. března 2019 cca v 15:00

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Matěj Kovář 18 let Manchester United 4 0
Jan Vyklický 18 let SFC Opava 3 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Michal Fukala 18 let FC Slovan Liberec 9 1
David Heidenreich 18 let Atalanta Bergamo 11 3
Lukáš Hušek 18 let Leicester City 4 0
Zbyněk Konopásek 18 let AC Sparta Praha 2 0
Václav Míka 18 let FC Viktoria Plzeň 7 2
David Šnajdr 19 let AC Sparta Praha 7 0
David Zima 18 let SK Sigma Olomouc 9 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Michael Hönig 19 let SK Slavia Praha 5 1
Štěpán Krunert 18 let FK Dukla Praha 4 0
David Macháček 18 let SK Slavia Praha 8 0
Tomáš Ostrák 19 let 1. FC Köln 7 1
Ondřej Pachlopník 19 let FC Zbrojovka Brno 7 2
Patrik Slaměna 18 let FC Fastav Zlín 7 2
Tomáš Solil 19 let FK Pardubice 0 0
Pavel Šulc 18 let FC Vysočina Jihlava 5 0
Tomáš Zlatohlávek 18 let SK Sigma Olomouc 5 1

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tomáš Kepl 18 let FC Viktoria Plzeň 4 4
Vasil Kušej 18 let Dynamo Drážďany 6 2

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jakub Brát 18 let FC Hradec Králové 1 0
Lumír Číž 18 let FC Fastav Zlín 1 0
Šimon Pecháček 19 let AC Sparta Praha 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jan Beňa 18 let SK Sigma Olomouc 1 0
Daniel Finěk 18 let FC Hradec Králové 2 0
Robin Hranáč 19 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Jan Knapík 18 let FK Teplice 0 0
Denis Plecitý 18 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Marek Šíma 18 let 1.FK Příbram 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Pavel Hezoučký 18 let FC Viktoria Plzeň 4 0
David Jurásek 18 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Filip Kaloč 19 let MFK Vítkovice 2 0
Michal Kohút 18 let 1.FC Slovácko 7 0
Marek Mach 18 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Jakub Selnar 18 let FC Viktoria Plzeň 2 1
Matěj Valenta 19 let FK Ústí nad Labem 2 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Matěj Koubek 19 let Bohemians Praha 1905 0 0
David Píchal 18 let 1.SK Prostějov 6 1
Adam Provazník 18 let FK Mladá Boleslav 7 1
Martin Šplíchal 18 let SK Dynamo České Budějovice 0 0

Realizační tým / Staff

Jan Suchopárek
Trenér
Michal Horňák
Asistent trenéra
Filip Toncar
Trenér gólmanů
Jan Koller
Patron
Petr Malý
Technický vedoucí
Martin Held
Lékař
Tomáš Skrbek
Fyzioterapeut
Richard Bönisch
Masér
Michal Hrubý
Kondiční trenér
Ludvík Zajíc
Člen