Česko

Širší nominace na elitní fázi kvalifikace ME U17 2019

Zahájení srazu
je ve středu 13. 3. v 11:00 v sídle FAČR, po obědě následuje přesun na soustředění do Hradce Králové na soustředění do 18. 3., poté odlet do Nizozemska na elitní fázi kvalifikace

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Horníček 16 let FK Pardubice 7 0
Adam Stejskal 16 let RB Salzburg 8 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jan Hellebrand 17 let FC Fastav Zlín 11 0
Josef Koželuh 17 let FC VIktoria Plzeň 13 0
Petr Kurka 16 let FK Pardubice 10 0
František Matys 16 let SK Slavia Praha 7 0
Miroslav Sklenář 17 let SK Sigma Olomouc 5 0
Štěpán Starý 16 let SK Slavia Praha 11 1
Martin Šimek 17 let FC VIktoria Plzeň 5 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Filip Gedeon 16 let AC Sparta Praha 6 0
Tomáš Hájek 16 let SK Slavia Praha 11 0
Lukáš Hroník 17 let SK Slavia Praha 13 0
Pavel Hural 16 let FK Teplice 5 0
Adam Ritter 16 let FC Vysočina Jihlava 11 1
Lukáš Vorlický 17 let Atalanta Bergamo 3 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Adam Hložek 16 let AC Sparta Praha 8 4
David Pech 17 let FK Mladá Boleslav 12 3
Antonín Svoboda 16 let RB Salzburg 9 6
Michal Ševčík 16 let FC Zbrojovka Brno 3 1
Filip Šilhart 17 let AC Sparta Praha 13 1
Jáchym Šíp 16 let SK Sigma Olomouc 13 2
Adam Toula 17 let SK Slavia Praha 5 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jan Sirotník 16 let SK Slavia Praha 1 0
Jakub Tůma 16 let AC Sparta Praha 1 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Viktor Freisinger 16 let AC Sparta Praha 0 0
Ondřej Porč 16 let 1.FC Slovácko 1 0
Filip Sotorník 16 let FC Baník Ostrava 0 0
David Štětka 16 let SK Slavia Praha 2 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Šimon Byrtus 16 let 1.FC Slovácko 0 0
Martin Douděra 17 let SK Slavia Praha 0 0
Jaroslav Harušťák 17 let FC Baník Ostrava 0 0
Jakub Kopáček 17 let SK Slavia Praha 2 0
Kryštof Krátký 16 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Petr Nováček 16 let SK Sigma Olomouc 3 0
Samuel Šimek 16 let FK Pardubice 3 0
Daniel Žížala 16 let AC Sparta Praha 0 0

Realizační tým / Staff

Václav Kotal
Trenér
Petr Havlíček
Asistent trenéra
Vojtěch Mareček
Trenér gólmanů
Jan Fiala
Patron
Roman Šimek
Technický vedoucí
Dominik Macák
Lékař
Miloš Tyl
Fyzioterapeut
Ondřej Bejbl
Kondiční trenér
Valdemar Horváth
Pozorovatel