Česko

Nominace U15 na přípravné zápasy s Irskem

Termín
1. 5. 2019 - 4. 4. 2019
Místo pobytu
Plzeň, Přeštice, Dobřany
Zahájení srazu
je v pondělí 1. dubna 2019 v 10:00 v sídle FAČR na Strahově
Ukončení srazu
je ve čvrtek 4. dubna 2019 v 15:30 v sídle FAČR na Strahově

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Radek Charvát 14 let FK Teplice 0 0
Petr Janota 14 let FC Vysočina Jihlava 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Ondřej Kukučka 15 let FC Baník Ostrava 4 0
Albert Labík 14 let SK Slavia Praha 0 0
Daniel Michl 15 let AC Sparta Praha 3 0
Daniel Samek 15 let SK Slavia Praha 4 0
Marek Smejkal 15 let SK Dynamo České Budějovice 3 0
Josef Stárek 15 let AC Sparta Praha 0 0
David Tomeška 14 let 1.FC Slovácko 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Štěpán Beran 15 let SK Slavia Praha 0 0
Mikeš Cahel 14 let SK Sigma Olomouc 4 0
Matyáš Korselt 14 let FK Teplice 0 0
Lukáš Kos 14 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Enes Osmani 15 let AC Sparta Praha 4 1

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Ambros 14 let SK Slavia Praha 3 0
David Jurčenko 15 let FC Hradec Králové 5 2
Lukáš Levčík 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Lukáš Mašek 14 let FK Mladá Boleslav 5 1
Adam Zapletal 15 let SK Slavia Praha 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jan Grümann 15 let Chomutov 0 0
Martin Harásek 15 let 1.FK Příbram 0 0
Oliver Polanský 15 let SK Dynamo České Budějovice 4 0
Jiří Vlček 15 let FC Viktoria Plzeň 2 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
David Beránek 14 let SK Slavia Praha 0 0
Matyáš Hanč 14 let FK Pardubice 0 0
Filip Janečka 14 let 1.FC Slovácko 2 0
Josef Jiříček 15 let FC Baník Ostrava 0 0
Denis Kaulfus 14 let FK Mladá Boleslav 0 0
František Kluska 15 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Martin Kříž 14 let FK Teplice 0 0
Daniel Macej 14 let FC Baník Ostrava 3 0
Patrik Michl 14 let SK Sigma Olomouc 0 0
Jakub Secký 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Martin Staroščák 14 let AC Sparta Praha 3 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Daniel Frébort 15 let FC Baník Ostrava 0 0
Samuel Grygar 14 let FC Baník Ostrava 5 0
Filip Hlucháň 15 let FC Zbrojovka Brno 0 0
David Novák 15 let SK Slavia Praha 3 0
Matěj Šín 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Jiří Tesař 14 let AC Sparta Praha 4 0
Tomáš Vach 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Patrik Žourek 14 let FC Zbrojovka Brno 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Adam Ryška 14 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Tadeáš Vachoušek 15 let FK Teplice 0 0

Realizační tým / Staff

Václav Mrázek
Trenér
Martin Kotůlek
Asistent trenéra
Petr Kouba
Trenér gólmanů
Karel Poborský
Patron
Radek Šamša
Technický vedoucí
František Jedlička
Lékař
Jan Mucha
Fyzioterapeut
Marta Boučková
Člen
Pavel Dobrý
Člen
Marek Jarolím
Člen