Česko

Nominace U17 na květnové mistrovství Evropy v Irsku 2019

Termín
3. 5. 2019 - 19. 5. 2019
Místo pobytu
Irsko

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Horníček 16 let FK Pardubice 9 0
Adam Stejskal 17 let FC Red Bull Salzburg 9 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tomáš Hájek 16 let SK Slavia Praha 14 0
Jan Hellebrand 17 let FC Fastav Zlín 13 0
Josef Koželuh 17 let FC Viktoria Plzeň 16 0
Petr Kurka 16 let FK Pardubice 13 0
František Matys 16 let SK Slavia Praha 9 0
Štěpán Starý 17 let SK Slavia Praha 14 1
Martin Šimek 17 let FC Viktoria Plzeň 7 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Filip Gedeon 16 let AC Sparta Praha 6 0
Lukáš Hroník 17 let SK Slavia Praha 16 1
Petr Nováček 16 let SK Sigma Olomouc 3 0
David Pech 17 let FK Mladá Boleslav 15 4
Adam Ritter 17 let FC Vysočina Jihlava 14 1
Filip Šilhart 17 let AC Sparta Praha 14 2
Samuel Šimek 17 let FK Pardubice 3 0
Jáchym Šíp 16 let SK Sigma Olomouc 15 2
Vojtěch Wojatschke 17 let FC Baník Ostrava 12 6

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Václav Sejk 16 let AC Sparta Praha 10 4
Adam Toula 17 let SK Slavia Praha 8 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jakub Tůma 16 let AC Sparta Praha 1 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Viktor Freisinger 16 let AC Sparta Praha 1 0
Ondřej Porč 16 let 1.FC Slovácko 1 0
Filip Sotorník 16 let FC Baník Ostrava 0 0
David Štětka 16 let SK Slavia Praha 2 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Šimon Byrtus 17 let 1.FC Slovácko 0 0
Martin Douděra 17 let SK Slavia Praha 0 0
Jaroslav Harušťák 17 let FC Baník Ostrava 0 0
Jakub Kopáček 17 let SK Slavia Praha 2 0
Kryštof Krátký 16 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Daniel Žížala 17 let AC Sparta Praha 0 0

Realizační tým / Staff

Václav Kotal
Trenér
Petr Havlíček
Asistent trenéra
Vojtěch Mareček
Trenér gólmanů
Jan Fiala
Patron
Roman Šimek
Technický vedoucí
Radek Šamša
Tiskový mluvčí
Martin Pertl
Lékař
Karel Pelikán
Fyzioterapeut
Miloš Tyl
Fyzioterapeut
Ondřej Bejbl
Kondiční trenér