Česko

Nominace U16 na Development Tournament 2019

Termín
13. 5. 2019 - 19. 5. 2019
Místo pobytu
Praha
Zahájení srazu
je v pondělí 13. května 2019 v 11:30 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je v neděli 19. května 2019 ve 14:00 v sídle FAČR

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Antonín Kinský 16 let FK Dukla Praha 0 0
Matyáš Vágner 16 let SK Slavia Praha 4 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Endl 15 let FC Zbrojovka Brno 6 0
Radek Fojt 16 let FK Dukla Praha 1 0
Petr Hodouš 15 let AC Sparta Praha 5 0
Filip Prebsl 16 let SK Slavia Praha 1 0
Milan Šimoník 16 let SK Slavia Praha 10 0
Martin Vitík 16 let AC Sparta Praha 11 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kryštof Daněk 16 let SK Sigma Olomouc 6 1
Jakub Drozd 15 let FC Baník Ostrava 9 2
David Jambor 16 let FC Zbrojovka Brno 4 0
Adam Karabec 15 let AC Sparta Praha 11 3
Daniel Langhamer 16 let SK Slavia Praha 4 1
Patrik Vydra 15 let AC Sparta Praha 3 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Michal Černák 15 let FK Jablonec 6 0
Matěj Hadaš 15 let SK Sigma Olomouc 3 0
Matyáš Molitorisz 16 let MFK Karviná 0 0
Matěj Náprstek 15 let SK Slavia Praha 3 2
Filip Uriča 15 let SK Sigma Olomouc 9 2
Filip Vecheta 16 let 1.FC Slovácko 9 2

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Četverik 16 let FK Teplice 3 0
Filip Ulrich 15 let AC Sparta Praha 1 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tadeáš Boniš 16 let FC Hradec Králové 2 0
Jakub Coufal 16 let SK Sigma Olomouc 0 0
Milan Konopásek 15 let AC Sparta Praha 0 0
Patrik Kulíšek 15 let FC Fastav Zlín 0 0
Kevin Vojtíšek 16 let FC Zbrojovka Brno 4 0
Jakub Vorel 16 let SK Slavia Praha 0 0
Viktor Zentrich 15 let SpVgg Unterhaching 3 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Libor Bastl 15 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Jaroslav Brejcha 15 let SK Slavia Praha 5 0
Martin Kudela 16 let 1.FC Slovácko 3 0
Jiří Maxmilián Kytka 15 let FC Slovan Liberec 0 0
Alexandr Sojka 16 let FC Viktoria Plzeň 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Adam Číž 15 let FC Fastav Zlín 0 0
Matěj Hodač 16 let FC Hradec Králové 0 0
Tomáš Jedlička 15 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Matěj Jurásek 15 let SK Slavia Praha 2 0
Jakub Štichauer 16 let FK Pardubice 2 0
Denis Višinský 16 let SK Slavia Praha 5 1

Realizační tým / Staff

Radek Bejbl
Trenér
Roman Kučera
Asistent trenéra
Jiří Žilák
Asistent trenéra
Jan Stejskal
Trenér gólmanů
David Lafata
Patron
Radim Zajíc
Technický vedoucí
Vladimír Lemon
Lékař
Vít Zelenka
Fyzioterapeut
Robert Barborík
Pozorovatel