Česko

Nominace U16 na přípravné zápasy s Gruzií

Termín
2. 6. 2019 - 6. 6. 2019
Zahájení srazu
je v neděli 2. června v 11:30 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je ve čtvrtek 6. června

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Četverik 16 let FK Teplice 3 0
Antonín Kinský 16 let FK Dukla Praha 2 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jakub Coufal 16 let SK Sigma Olomouc 0 0
Adam Číž 16 let FC Fastav Zlín 0 0
Petr Hodouš 15 let AC Sparta Praha 8 0
Milan Konopásek 15 let AC Sparta Praha 0 0
Martin Kudela 16 let 1.FC Slovácko 3 0
Ondřej Kukučka 15 let FC Baník Ostrava 0 0
Patrik Kulíšek 16 let FC Fastav Zlín 0 0
Jiří Maxmilián Kytka 15 let FC Slovan Liberec 0 0
Viktor Zentrich 15 let SpVgg Unterhaching 3 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Libor Bastl 15 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Matteo Burgo 16 let FK Třinec 9 0
Tobiáš Cohla 16 let FK Teplice 0 0
David Krch 15 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Alexandr Sojka 16 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Vojtěch Stránský 16 let FK Mladá Boleslav 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Matěj Hodač 16 let FC Hradec Králové 0 0
Tomáš Jedlička 15 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Matyáš Molitorisz 16 let MFK Karviná 1 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Matyáš Vágner 16 let SK Slavia Praha 6 0
Radek Vítek 15 let SK Sigma Olomouc 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Radek Fojt 16 let FK Dukla Praha 4 0
Jan Nevřela 16 let FC Baník Ostrava 0 0
Filip Prebsl 16 let SK Slavia Praha 3 0
Kevin Vojtíšek 16 let FC Zbrojovka Brno 4 0
Jakub Vorel 16 let SK Slavia Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tadeáš Boniš 16 let FC Hradec Králové 2 0
Kryštof Daněk 16 let SK Sigma Olomouc 8 1
Jakub Drozd 15 let FC Baník Ostrava 12 2
Kryštof Hampl 16 let FK Pardubice 4 0
David Jambor 16 let FC Zbrojovka Brno 6 0
Adam Karabec 15 let AC Sparta Praha 14 3
Maxmilián Lehocký 15 let AC Sparta Praha 2 0
Adam Rehwald 16 let FC Baník Ostrava 0 0
Martin Vitík 16 let AC Sparta Praha 13 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Michal Černák 15 let FK Jablonec 9 1
Oliver Jurčák 15 let MFK Karviná 0 0
Jakub Štichauer 16 let FK Pardubice 2 0
Filip Uriča 15 let SK Sigma Olomouc 12 2
Filip Vecheta 16 let 1.FC Slovácko 12 2
Denis Višinský 16 let SK Slavia Praha 5 1

Realizační tým / Staff

Radek Bejbl
Trenér
Jaroslav Hynek
Asistent trenéra
Roman Kučera
Asistent trenéra
Jan Stejskal
Trenér gólmanů
Radim Zajíc
Technický vedoucí
Lukáš Adamko
Lékař
Vít Zelenka
Fyzioterapeut