Česko

Nominace U18 na Memoriál Václava Ježka

Termín
17. 8. 2019 - 24. 8. 2019
Místo pobytu
Ústí nad Labem
Zahájení srazu
je v sobotu 17. srpna 2019 v 17:00 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je v sobotu 24. srpna 2019 po skončení utkání

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Horníček 17 let SC Braga 0 0
Ondřej Mastný 17 let Manchester United FC 1 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Petr Kurka 17 let FK Pardubice 0 0
František Matys 17 let SK Slavia Praha 0 0
Štěpán Starý 17 let SK Slavia Praha 0 0
Martin Suchomel 16 let AC Sparta Praha 0 0
David Štětka 17 let SK Slavia Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Denis Budínský 17 let 1.FK Příbram 0 0
Martin Douděra 17 let SK Slavia Praha 3 0
Filip Gedeon 17 let AC Sparta Praha 0 0
Tomáš Hájek 17 let SK Slavia Praha 0 0
Lukáš Hroník 17 let SK Slavia Praha 0 0
Jonáš Kneifel 17 let SK Slavia Praha 0 0
Jakub Křišťan 17 let SK Slavia Praha 0 0
Petr Nováček 17 let SK Sigma Olomouc 0 0
David Pech 17 let FK Mladá Boleslav 0 0
Filip Šilhart 17 let AC Sparta Praha 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Stanislav Gabriel 17 let 1.FK Příbram 0 0
Václav Sejk 17 let AC Sparta Praha 2 0
Adam Toula 17 let SK Slavia Praha 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Martin Červenec 17 let SK Dynamo Č. Budějovice 0 0
Christián Fülöp 17 let SK Slavia Praha 0 0
Kryštof Lichtenberg 16 let FK Mladá Boleslav 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Adam Borkovec 17 let AC Sparta Praha 0 0
Petr Bulíček 17 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Josef Koželuh 17 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Vojtěch Lukavský 17 let AC Sparta Praha 0 0
Miroslav Sklenář 17 let SK Sigma Olomouc 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Ibrahim Aldin 17 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Viktor Freisinger 17 let AC Sparta Praha 0 0
Pavel Hural 17 let FK Teplice 0 0
Josef Knedla 17 let FC Baník Ostrava 0 0
Barnabáš Lacík 17 let FC Zbrojovka Brno 0 0
David Pravda 17 let SK Dynamo Č. Budějovice 0 0
Tomáš Schánělec 17 let AC Sparta Praha 0 0
Karol Sinu 17 let FK Teplice 0 0
Martin Šubert 16 let SK Slavia Praha 0 0
Vojtěch Wojatschke 17 let FC Baník Ostrava 0 0
Daniel Žížala 17 let AC Sparta Praha 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Timofej Barkov 17 let FC Baník Ostrava 0 0
Lukáš Galus 17 let SK Sigma Olomouc 0 0

Realizační tým / Staff

Jan Suchopárek
Trenér
Michal Horňák
Asistent trenéra
Filip Toncar
Trenér gólmanů
Radoslav Kováč
Patron
Petr Malý
Technický vedoucí
František Fornůsek
Lékař
Vladimír Kos
Masér
Michal Hrubý
Kondiční trenér