Česko

Nominace U15 na výběrový kemp v Třeboni

Termín
1. 10. 2019 - 3. 10. 2019
Místo pobytu
Třeboň
Zahájení srazu
je v úterý 1. října 2019 v 11:30 v Lázních Aurora
Ukončení srazu
je ve čtvrtek 3. října 2019 ve 13:00

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Patrik Šindelář 14 let FK Teplice 0 0
David Tomas 14 let SK Slavia Praha 0 0
Aleš Valenta 14 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Jakub Váňa 14 let FC Tempo Praha 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Eric Hunal 14 let SK Slavia Praha 0 0
Jan Novák 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Jakub Slivka 14 let FK Teplice 0 0
Lukáš Tůša 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Lukáš Váňa 14 let AC Sparta Praha 0 0
Matěj Žitný 14 let SK Slavia Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Filip Červený 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Matěj Faltus 13 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Pavel Gaszczyk 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Roman Horák 14 let AC Sparta Praha 0 0
Dan Karsten 14 let Lipsko 0 0
Jakub Lopatář 14 let SK Slavia Praha 0 0
Kryštof Pančev 13 let SK Slavia Praha 0 0
David Planka 14 let SK Slavia Praha 0 0
Miloš Pudil 14 let SK Slavia Praha 0 0
Daniel Salač 14 let Bohemians Praha 1905 0 0
Arsen Vitarigov 14 let AC Sparta Praha 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Pavel Hašek 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Alex Ingardia 14 let AC Sparta Praha 0 0
David Mikulanda 14 let SK Slavia Praha 0 0
Dominik Polívka 14 let FK Teplice 0 0
Karel Rožánek 14 let AC Sparta Praha 0 0
Daniel Toula 14 let SK Slavia Praha 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Matěj Čechal 14 let FC Písek 0 0
Lukáš Fialka 14 let Litvínov 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Gadač 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Jan Paluska 14 let Baník Sokolov 0 0
Ondřej Šaláta 14 let Karlovy Vary 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jonáš Bzura 14 let FK Teplice 0 0
David Hejduk 14 let SK Slavia Praha 0 0
Adam Hradiský 14 let FK Teplice 0 0
Jakub Port 14 let FK Teplice 0 0
Matěj Raiminius 14 let FK Teplice 0 0
Matěj Šelicha 13 let FK Dukla Praha 0 0
Jáchym Štindl 14 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Jan Vacek 14 let SK Dynamo České Budějovice 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tomáš Drchal 14 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Kryštof Hloušek 14 let FK Teplice 0 0
Tomáš Ludvík 14 let SK Slavia Praha 0 0
Jakub Matuška 14 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Pavel Šimonovský 14 let FC Tempo Praha 0 0

Realizační tým / Staff

Karel Havlíček
Trenér
Marek Jarolím
Asistent trenéra
Martin Kotůlek
Asistent trenéra
Petr Kouba
Trenér gólmanů
Luboš Zákostelský
Asistent + technický vedoucí
Petr Zapletal
Asistent + technický vedoucí
Karel Poborský
Patron
Jan Mucha
Fyzioterapeut