Česko

Nominace U20 na zápasy se Švýcarskem a Anglií

Termín
6. 10. 2019 - 15. 10. 2019
Místo pobytu
Solothurn, Peterborough
Zahájení srazu
je v neděli 6. října 2019 v 17:00 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je v úterý 15. října 2019 cca v 16:00 po návratu do ČR

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
František Kotek 20 let AC Sparta Praha 1 0
Matěj Kovář 19 let Manchester United 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Filip Čihák 20 let FK Pardubice 0 0
Václav Dudl 20 let AC Sparta Praha 4 0
Michal Fukala 18 let FC Slovan Liberec 2 0
Lukáš Hušek 18 let Leicester 0 0
Tomáš Svoboda 19 let FC Vysočina Jihlava 0 0
David Zima 18 let SK Sigma Olomouc 2 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jan Fortelný 20 let FC Vysočina Jihlava 5 0
Christian Frýdek 20 let FC Hradec Králové 2 0
Martin Graiciar 20 let AC Sparta Praha 0 0
Michal Kohút 19 let FK Pardubice 2 0
Štěpán Krunert 19 let FK Dukla Praha 2 0
Tomáš Ostrák 19 let Hardberg 0 0
Jakub Selnar 19 let Baník Sokolov 0 0
Tomáš Solil 19 let FK Pardubice 0 0
Pavel Šulc 18 let SFC Opava 2 1
Ondřej Zmrzlý 20 let SK Sigma Olomouc 2 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jakub Šípek 20 let FC Hradec Králové 6 1
Martin Zikl 20 let FC Zbrojovka Brno 2 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lumír Číž 19 let FC Baník Ostrava 0 0
Maxim Hertel 20 let Hertha Berlín 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jakub Černín 20 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Daniel Finěk 19 let Varnsdorf 0 0
Daniel Horák 19 let AC Sparta Praha 0 0
Vojtěch Mareš 20 let Slavoj Vyšehrad 2 0
Lukáš Neuer 20 let SK Sigma Olomouc 0 0
Jiří Sláma 20 let FK Pardubice 0 0
Václav Svoboda 20 let FC Viktoria Plzeň 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Patrik Hellebrand 20 let 1.FC Slovácko 1 0
Mojmír Chytil 20 let SK Sigma Olomouc 2 0
Filip Kaloč 19 let FC Baník Ostrava 0 0
Filip Kubala 20 let FK Fotbal Třinec 0 0
Jan Kubala 19 let Udinese 0 0
Vasil Kušej 19 let Wacker Innsbruck 0 0
David Macháček 19 let FK Jablonec 0 0
David Píchal 18 let Prostějov 2 0
Richard Sedláček 20 let AZ Alkmaar 1 0
Filip Souček 19 let SFC Opava 0 0
Jonáš Vais 19 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Matěj Valenta 19 let FK Ústí nad Labem 0 0
Tomáš Zlatohlávek 19 let SK Sigma Olomouc 1 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tomáš Kepl 19 let FK Pardubice 0 0
Radim Prokopec 19 let AC Sparta Praha 0 0
Pavel Zifčák 20 let FK Pardubice 0 0

Realizační tým / Staff

Jiří Žilák
Trenér
Radim Kučera
Asistent trenéra
Petr Papoušek
Asistent trenéra
Martin Shejbal
Trenér gólmanů
Tomáš Ujfaluši
Patron
Tereza Šílová
Technický vedoucí
Alexandr Kučera
Lékař
Ondřej Jelínek
Fyzioterapeut
Edwin Mahr
Fyzioterapeut
David Matěka
Kustod