Česko

Nominace U18 na zápasy se Švédskem a Tureckem

Termín
6. 10. 2019 - 14. 10. 2019
Místo pobytu
Kravaře, Havířov
Zahájení srazu
je v neděli 6. října 2019 ve 14:45 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je v pondělí 14. října ve 23:00 v sídle FAČR

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Ondřej Mastný 17 let Manchester United 1 0
Adam Stejskal 17 let RB Salzburg 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Jaroslav Harušťák 17 let FC Baník Ostrava 0 0
Josef Koželuh 17 let FC Viktoria Plzeň 0 0
František Matys 17 let SK Slavia Praha 3 0
Javier Neruda 17 let SK Slavia Praha 0 0
Filip Sotorník 16 let FC Baník Ostrava 0 0
Jakub Tamajka 17 let FC Baník Ostrava 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Ibrahim Aldin 17 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Sebastian Boháč 17 let FC Baník Ostrava 0 0
Denis Budínský 17 let 1.FK Příbram 2 0
Martin Douděra 17 let SK Slavia Praha 5 0
Lukáš Hájek 17 let FC Hradec Králové 0 0
Tomáš Hájek 17 let SK Slavia Praha 1 1
David Holoubek 17 let AC Sparta Praha 0 0
Petr Nováček 17 let SK Sigma Olomouc 3 0
Filip Šilhart 17 let AC Sparta Praha 2 2

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Timofej Barkov 17 let FC Baník Ostrava 0 0
Daniel Fila 17 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Lukáš Galus 17 let SK Sigma Olomouc 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Josef Andres 16 let 1.FC Slovácko 0 0
Christián Fülöp 17 let SK Slavia Praha 0 0
Jan Sirotník 17 let SK Slavia Praha 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Vojtěch Bartoš 17 let 0 0
Adam Borkovec 17 let AC Sparta Praha 2 0
Marek Kadrmas 17 let FC Hradec Králové 0 0
Aleš Kočí 17 let 1.FC Slovácko 0 0
Petr Kurka 17 let FK Pardubice 3 0
Vojtěch Lukavský 17 let AC Sparta Praha 0 0
Filip Slavíček 17 let SK Sigma Olomouc 0 0
David Štětka 17 let SK Slavia Praha 3 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Filip Gedeon 17 let AC Sparta Praha 2 0
Lukáš Hroník 17 let SK Slavia Praha 3 0
Pavel Hural 17 let FK Teplice 0 0
Josef Knedla 17 let FC Baník Ostrava 0 0
Jonáš Kneifel 17 let SK Slavia Praha 3 1
Jakub Křišťan 17 let SK Slavia Praha 2 1
Barnabáš Lacík 17 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Tomáš Schánělec 17 let AC Sparta Praha 0 0
Samuel Šimek 17 let FK Pardubice 0 0
Matěj Vymětalík 17 let SK Sigma Olomouc 0 0
Vojtěch Wojatschke 17 let AC Sparta Praha 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Stanislav Gabriel 17 let 1.FK Příbram 2 0
Václav Sejk 17 let AC Sparta Praha 5 1
Adam Toula 17 let SK Slavia Praha 2 1
Daniel Žížala 17 let AC Sparta Praha 0 0

Realizační tým / Staff

Jan Suchopárek
Trenér
Michal Horňák
Asistent trenéra
Patrik Kolář
Trenér gólmanů
Petr Malý
Hlavní vedoucí
Radoslav Kováč
Patron
František Fornůsek
Lékař
Vladimír Kos
Masér
Michal Hrubý
Kondiční trenér