Česko

Nominace U19 na zápasy s Nizozemskem a Mexikem

Termín
10. 11. 2019 - 16. 11. 2019
Místo pobytu
Praha, Nizozemsko
Zahájení srazu
je v neděli 10. listopadu 2019 v 17:30 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je v sobotu 16. listopadu 2019 cca ve 23:00 v sídle FAČR

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Horníček 17 let SC Braga 0 0
Jakub Markovič 18 let SK Slavia Praha 5 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Martin Cedidla 17 let FC Fastav Zlín 4 0
Adam Gabriel 18 let AC Sparta Praha 0 0
Šimon Gabriel 18 let FC Viktoria Plzeň 6 0
Michal Hošek 18 let SK Slavia Praha 5 0
Daniel Kosek 18 let SK Slavia Praha 6 1
Michal Szewieczek 18 let AC Sparta Praha 4 1
Tomáš Vlček 18 let FK Ústí nad Labem 6 1

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Červ 18 let SK Slavia Praha 6 1
Jan Hellebrand 17 let FC Fastav Zlín 0 0
Adam Karabec 16 let AC Sparta Praha 5 0
Jakub Kosař 18 let FC Hradec Králové 5 1
Nicolas Penner 18 let Juventus Turín 0 0
Jan Žambůrek 18 let FC Brentford 5 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Cienciala 18 let FK Fotbal Třinec 4 1
Filip Firbacher 17 let FC Hradec Králové 7 4
Matyáš Kozák 18 let AC Sparta Praha 7 3
Matěj Radosta 18 let FK Teplice 7 0
Antonín Svoboda 17 let RB Salzburg 5 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Ondřej Mastný 17 let Manchester United 0 0
Jakub Trefil 18 let SK Sigma Olomouc 2 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Václav Bláha 18 let AC Sparta Praha 0 0
Denis Donát 18 let FC Hradec Králové 0 0
Matěj Ryneš 18 let AC Sparta Praha 0 0
Tomáš Vincour 18 let SK Slavia Praha 0 0
Karel Žilák 18 let FC Viktoria Plzeň 3 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Pavel Hájek 18 let 1.FK Příbram 0 0
Jakub Křišťan 17 let SK Slavia Praha 0 0
Vojta Šmíd 18 let FC Zbrojovka Brno 0 0
Matěj Vít 18 let SK Slavia Praha 6 2
Vojtěch Wojatschke 17 let FC Baník Ostrava 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Martin Douděra 17 let SK Slavia Praha 0 0
David Pech 17 let FK Mladá Boleslav 5 0
Jáchym Šíp 16 let SK Sigma Olomouc 0 0
Adam Toula 17 let SK Slavia Praha 0 0
Oliver Velich 18 let FK Jablonec 0 0
Jakub Zeronik 18 let SK Slavia Praha 7 2

Realizační tým / Staff

Luboš Kozel
Trenér
Miroslav Holeňák
Asistent trenéra
Antonín Kinský
Trenér gólmanů
Jakub Beneš
Technický vedoucí
MUDr. Jan Římsa
Lékař
Eduard Uhlík
Fyzioterapeut
Ondřej Janda
Videotechnik
Tomáš Hašler
Kondiční trenér
Martin Hyský
Pozorovatel