Česko

Nominace U16 na přípravné zápasy s Německem

Termín
13. 11. 2019 - 18. 11. 2019
Místo pobytu
Neustadt, Seligenporten, Bogen
Zahájení srazu
je ve středu 13. 11. 2019 v 9:00 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je v pondělí 18. 11. 2019 po příjezdu do Prahy

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Radek Charvát 15 let FK Teplice 1 0
Jiří Vlček 15 let FC Viktoria Plzeň 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Hynek Hruška 15 let AC Sparta Praha 2 0
Ondřej Kukučka 15 let FC Baník Ostrava 2 0
Daniel Kutík 15 let FC Hradec Králové 1 0
Daniel Samek 15 let SK Slavia Praha 5 1
Marek Smejkal 15 let SK Dynamo České Budějovice 3 0
Tomáš Vach 15 let FC Viktoria Plzeň 4 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Ambros 15 let SK Slavia Praha 5 1
Samuel Grygar 15 let FC Baník Ostrava 5 0
Denis Kaulfus 15 let FK Mladá Boleslav 4 0
Štěpán Machů 15 let FK Pardubice 0 0
Lukáš Mašek 15 let FK Mladá Boleslav 6 4
David Novák 15 let SK Slavia Praha 1 0
Enes Osmani 15 let AC Sparta Praha 5 0
Martin Staroščák 15 let AC Sparta Praha 0 0
Matěj Šín 15 let FC Baník Ostrava 0 0
Adam Zapletal 15 let SK Slavia Praha 1 1

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
David Jurčenko 15 let FC Hradec Králové 4 4
Daniel Šmiga 15 let FC Baník Ostrava 4 1

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Oliver Polanský 15 let SK Dynamo České Budějovice 2 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
David Beránek 15 let SK Slavia Praha 1 0
Vojtěch Musil 15 let FK Teplice 0 0
Jaroslav Rádl 15 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Josef Stárek 15 let AC Sparta Praha 4 1

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Matyáš Jedlička 15 let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Matyáš Korselt 15 let FK Teplice 2 0
Matěj Mikulenka 15 let SK Sigma Olomouc 0 0
Samuel Zoicas 15 let FC Hradec Králové 1 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Adam Boček 15 let AC Sparta Praha 0 0
Lukáš Levčík 15 let FC Baník Ostrava 0 0
Daniel Michl 15 let AC Sparta Praha 2 1
Jan Šušla 15 let 1.FC Slovácko 0 0

Realizační tým / Staff

Petr Havlíček
Trenér
Michal Kalvach
Asistent trenéra
Vojtěch Mareček
Trenér gólmanů
Michal Špaček
Technický vedoucí
Martin Pertl
Lékař
Miloš Tyl
Fyzioterapeut
Radek Říha
Kondiční trenér