Česko

Nominace U17 na zápasy s Dánskem a Anglií

Termín
14. 11. 2019 - 20. 11. 2019
Místo pobytu
Anglie
Zahájení srazu
je ve čtvrtek 14. listopadu 2019 v 11:00 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je ve středu 20. listopadu 2019 v cca 19:00 po příletu do Prahy

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Antonín Kinský 16 let FK Dukla Praha 0 0
Radek Vítek 16 let SK Sigma Olomouc 1 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Matteo Burgo 16 let FK Fotbal Třinec 5 0
Lukáš Endl 16 let FC Zbrojovka Brno 2 0
Radek Fojt 16 let FK Dukla Praha 6 0
Roman Fukala 16 let MFK Karviná 0 0
Martin Vitík 16 let AC Sparta Praha 6 1
Patrik Vydra 16 let AC Sparta Praha 0 0
Viktor Zentrich 16 let SpVgg Unterhaching 4 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kryštof Daněk 16 let SK Sigma Olomouc 6 2
Jakub Drozd 16 let FC Baník Ostrava 6 1
Kryštof Hampl 16 let Glasgow Rangers 0 0
David Jambor 16 let FC Zbrojovka Brno 6 0
Martin Kudela 16 let 1.FC Slovácko 3 0
Daniel Langhamer 16 let SK Slavia Praha 6 1

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Matěj Hadaš 15 let SK Sigma Olomouc 6 0
Christopher Kabongo 16 let AC Sparta Praha 0 0
Matyáš Molitorisz 16 let MFK Karviná 2 0
Jáchym Šíp 16 let SK Sigma Olomouc 24 4
Filip Vecheta 16 let 1.FC Slovácko 6 3

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Četverik 16 let FK Teplice 0 0
Filip Nalezinek 16 let FK Pardubice 0 0
Filip Ulrich 16 let AC Sparta Praha 0 0
Matyáš Vágner 16 let SK Slavia Praha 5 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Pavel Behenský 16 let SK Slavia Praha 0 0
Jakub Coufal 16 let SK Sigma Olomouc 0 0
Oliver Jurčák 16 let MFK Karviná 0 0
Jan Nevřela 16 let FC Baník Ostrava 0 0
Milan Šimoník 16 let SK Slavia Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tadeáš Boniš 16 let FC Hradec Králové 0 0
Jaroslav Brejcha 16 let SK Slavia Praha 0 0
Patrik Kulíšek 16 let FC Fastav Zlín 0 0
Adam Rehwald 16 let FC Baník Ostrava 0 0
Daniel Villaseca 16 let FK Dukla Praha 2 0
Jakub Vorel 16 let SK Slavia Praha 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Adam Číž 16 let SK Sigma Olomouc 0 0
Matěj Jurásek 16 let SK Sigma Olomouc 0 0
Jiří Maxmilián Kytka 16 let FC Slovan Liberec 0 0
Vojtěch Stránský 16 let FK Mladá Boleslav 0 0
Daniel Šmiga 15 let FC Baník Ostrava 0 0
Denis Višinský 16 let SK Slavia Praha 1 0

Realizační tým / Staff

Radek Bejbl
Trenér
Roman Kučera
Asistent trenéra
Jan Stejskal
Trenér gólmanů
Roman Šimek
Technický vedoucí
Lukáš Adamko
Lékař
Vít Zelenka
Fyzioterapeut
Ondřej Bejbl
Kondiční trenér
Ivan Čermák
Pozorovatel