Česko

Nominace ČR U15 na soustředění a zápasy s Rakouskem

Termín
6. 11. 2022 - 11. 11. 2022
Místo pobytu
Lanžhot
Zahájení srazu
je v neděli 6. listopadu 2022 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je v pátek 11. listopadu 2022 cca v 15:00 v Brně, v 18:30 v Praze

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lukáš Franc let FC Slovan Liberec 0 0
David Suda let SK Slavia Praha 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Filip Capka let SK Sigma Olomouc 0 0
Oliver Hrnčárek let FC Baník Ostrava 0 0
Josef Hruška let FC Baník Ostrava 0 0
Jonáš Kostka let SK Dynamo České Budějovice 0 0
Sebastian Pech let AC Sparta Praha 0 0
Martin Svoboda let FK Pardubice 0 0
Matyáš Syrovátka let FC Hradec Králové 0 0
Leoš Tupec let FK Pardubice 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Ondřej Frolík let FC Tempo 0 0
Patrik Horváth let SK Slavia Praha 0 0
Patrik Kubů let SK Slavia Praha 0 0
Maxim Magada let SK Slavia Praha 0 0
Lukáš Vaněk let FC Hradec Králové 0 0
Dominik Zajac let MFK Karviná 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Daniel Klíma let FC Zbrojovka Brno 0 0
Jan Křivánek let FC Zbrojovka Brno 0 0
Adam Novák 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Vojtěch Polák let FC Hradec Králové 0 0
Petr Potměšil let SK Slavia Praha 0 0
Jakub Šmiga let SK Slavia Praha 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Štěpán Hruban let SK Sigma Olomouc 0 0
Leonard Jakisch let AC Sparta Praha 0 0
Kryštof Kostelný let FC Zbrojovka Brno 0 0
Adam Paar let FK Pardubice 0 0
Filip Rabas let FK Teplice 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Martin Beránek let FK Pardubice 0 0
Tomáš Ferenc let SK Slavia Praha 0 0
Jan Fuksa let SK Slavia Praha 0 0
Adam Gaszcyk let FC Viktoria Plzeň 0 0
Šimon Janota let SK Slavia Praha 0 0
Tomáš Jeřábek let AC Sparta Praha 0 0
Jakub Masařík let RMSK Cidlina 0 0
Tomáš Poděbradský let FC Hradec Králové 0 0
Tadeáš Pražák let FK Pardubice 0 0
Petr Střeska let AC Sparta Praha 0 0
Tomáš Škubala let FC Baník Ostrava 0 0
Antonín Thiele let FC Hradec Králové 0 0
Patrik Tlačbaba let FC Vysočina Jihlava 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Filip Černý let FK Mladá Boleslav 0 0
Nikola Jadrníček let FC Baník Ostrava 0 0
Vincent Kotíšek let AC Sparta Praha 0 0
Kryštof Koudele let SK Slavia Praha 0 0
Adam Ondrášek let FC Tempo 0 0
Martin Palaščák let SK Slavia Praha 0 0
Martin Pastyřík let SK Slavia Praha 0 0
Kenneth Victor Riedl let SK Sigma Olomouc 0 0
Hugo Sochůrek let AC Sparta Praha 0 0
Jakub Svatoš let FK Náchod 0 0
Vojtěch Tománek let FC Hradec Králové 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Idris Hopi let FK Teplice 0 0
Martin Lexa let FC Viktoria Plzeň 0 0
Samuel Raban let Bohemians Praha 1905 0 0
Jonáš Topič let AC Sparta Praha 0 0
Martin Zeman let SK Dynamo České Budějovice 0 0

Realizační tým / Staff

Karel Havlíček
Trenér
Robert Blaško
Asistent trenéra
Petr Kouba
Trenér gólmanů
Josef Vlček
Asistent trenéra
Václav Dvořák
Technický vedoucí
Karel Poborský
Patron
Tomáš Krůta
Lékař
Pavlína Kalčíková
Fyzioterapeut
Matěj Barták
Videotechnik
Marta Boučková
Psycholožka