8. 10. 2019

Očekávaný zápas s Anglií se blíží, ještě zbývá část vstupenek

Už v pátek 11. října večer nastoupí česká reprezentace v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy 2020 proti Anglii. Na jeden z vrcholů fotbalového roku ještě zbývají vstupenky. Koupit je lze na webu www.vstupenkyfotbal.cz.

Patrik Schick, Jakub Jankto, Vladimír Darida, Tomáš Vaclík a další. A proti nim Harry Kane, Raheem Sterling, Jordan Henderson nebo Harry Maguire. Velký zápas je takřka tady!

Fanoušci, kteří o něj nechtějí přijít, mají pořád ještě šanci. V prodeji na webu www.vstupenkyfotbal.cz část lístků zbývá. I hráči věří, že je požene zaplněný Eden. Tak jako záložník Josef Hušbauer, který je na pomoc fanoušků právě v Edenu zvyklý ze Slavie.

„Slavia má v Edenu skvělou podporu svých fanoušků. Věříme, že to bude podobné i teď s nároďákem proti Anglii. Přijede čtvrtý tým z posledního mistrovství světa, a tak budeme fanoušky moc potřebovat,“ uvedl devatenáctinásobný český reprezentant.

Není jediným slávistou, kterého můžou fanoušci podpořit na „jeho“ stadionu. Lídr ligové tabulky má v reprezentaci sedm zástupců a několik bývalých hráčů.

Vstupenky jsou rozdělené do tří cenových kategorií za 900, 1900 a 2900 korun. Nejlevnější lístky už jsou ovšem rozebrané. Vozíčkáři mohou vstupenky za 500 korun objednávat na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz.

„Věříme, že se zájem o lístky bude v následujících dnech zvyšovat. Přijede jeden z nejlepších týmů světa s hvězdnými jmény. Co si fanoušek může přát víc? Naším zájmem je, aby české fotbalisty hnal v zápase zaplněný stadion,“ řekl mluvčí české reprezentace Petr Šedivý.

Utkání proti Anglii začne v Sinobo Stadium ve 20:45 a předcházet mu bude bohatý program. Před stadionem bude otevřená fanzóna a zhruba v 20:20 proběhne velké poděkování Petru Čechovi, Jaroslavu Plašilovi, Davidu Lafatovi a Danielu Kolářovi – tedy hráčům, kteří nedávno ukončili aktivní hráčskou kariéru a hráli důležitou roli v české reprezentaci.