"Odehráli jsme velice dobrý zápas proti vynikajícímu soupeři. Vstup do zápasu nám vyšel, velkou šanci měli Šašinka a Douděra, ujala se ale až třetí v pořadí, když se po centru Janoška hlavou trefil Šašinka, potom převzali iniciativu domácí. My jsme dlouho odolávali, až před poločasem Němci vyrovnali na 1:1 po centru ze strany. Druhý poločas jsme začali výborně hned z první akce se po presinku prosadil Žitný. V 62. minutě domácí srovnali po tečované střele ze střední vzdálenosti a tři minuty na to domácí strhli vedení na svoji stranu po rohovém kopu a nešťastném odrazu od domácího hráče. Vyrovnat mohl v 74. minutě Janošek, ale penaltu po faulu na Rychnovského neproměnil. V závěru jsme se hnali za vyrovnáním, ale Růsek v šanci branku netrefil. Celkově výborný zápas před návštěvou 3200 diváků, kterému by spíše slušela remíza," hodnotil zápas proti Německu trenér Karel Krejčí.

Under 20 Elite Tournament:

Německo U20 - ČR U20 3:2 (1:1)

Branky: 18. Šašinka, 46. Žitný

Sestava ČR: Jedlička - Holík, Chaluš, Král, Granečný - Janošek (82. Bucha), Sadílek (75. Růsek) - Douděra (66. Rychnovský), Havelka, Žitný (82. Pfeifer) - Šašinka

Další zápas odehrají svěřenci trenéra Krejčího proti Portugalsku v úterý 11. září  od 17:30 hod.