9. 5. 2022

Předprodej vstupenek na zápasy elitní skupiny Ligy národů

Reprezentace vstoupí v červnu do nového ročníku UEFA Ligy národů, ve kterém se představí v elitní lize A. Vstupenky na domácí zápasy proti Švýcarsku (2. června), Španělsku (5. června) a Portugalsku (24. září) se začaly prodávat ve středu 11. května ve 12:00.

Předprodej na tyto zápasy, které se všechny budou hrát v Sinobo Stadium v Praze (domácí stadion Slavie) probíhá na internetových stránkách www.vstupenkyfotbal.cz. Jeden fanoušek si může zakoupit maximálně čtyři balíčky.

Ve středu 11. května začal prodej Repre permanentek, tedy balíčků s výraznou slevou na všechna tři utkání dohromady. Ve třech cenových kategoriích budou stát 2 490, 3 490 a 4 490 korun. Placení členové Fanklubu navíc dostanou desetiprocentní slevu, neplacení členové pětiprocentní.

Na trhu se už objevily na následující utkání Ligy národů UEFA falešné vstupenky. Upozorňujeme proto fanoušky, aby vstupenky kupovali výhradně přes oficiálního prodejce na výše uvedeném odkazu.

Ve čtvrtek 26. května od 12:00 začala druhá vlna předprodeje, a to na jednotlivé zápasy. Lístky na zápas proti Švýcarsku stojí 890, 1 290 a 1 790 korun, proti Španělsku i Portugalsku pak shodně 1 290, 1 890 a 2 290 korun. Jeden fanoušek si opět může zakoupit maximálně čtyři vstupenky na každý zápas.

Permanentky tedy v jednotlivých kategoriích vyjdou levněji o 980, 1 580 a 1 880 korun.

Vozíčkáři mohou vstupenky objednávat na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz. Zájemci o VIP vstupenky pak na e-mailové adrese hrdinova@stes.cz.

Všechny domácí zápasy nenabídnou pouze elitní evropské soupeře, ale také nový Fortuna fanpark nebo merchandising v nedávno představené vizuální identitě národního týmu.

Informace pro zájemce o vstupenky na zápasy reprezentace v Portugalsku (9. června) a Španělsku (12. června) najdete ZDE.