Trenéři v historii

Jméno a příjmení Období Výhry Remízy Prohry
Šilhavý Jaroslav 18. 9. 2018 - do současnosti 22 6 17
Jarolím Karel 1. 8. 2016 - 11. 9. 2018 10 4 8
Vrba Pavel 1. 1. 2014 - 30. 6. 2016 10 5 10
Pešice Josef 7. 10. 2013 - 15. 11. 2013 3 0 0
Bílek Michal 11. 11. 2009 - 10. 9. 2013 16 11 15
Hašek Ivan 10. 8. 2009 - 14. 10. 2009 3 1 0
Straka František 12. 5. 2009 - 30. 6. 2009 1 0 0
Rada Petr 18. 8. 2008 - 1. 4. 2009 2 4 1
Brückner Karel 12. 12. 2001 - 30. 6. 2008 50 12 14
Chovanec Jozef 8. 1. 1998 - 20. 11. 2001 27 7 11
Uhrin Dušan 1. 1. 1994 - 22. 12. 1997 27 10 11