13. 2. 2018

Reprezentanti U17 podlehli při premiéře trenéra Bejbla Itálii

Reprezentace do 17 let se chystá na březnovový vstup do elitní fáze kvalifikce ME 2018. K tomu jí slouží v Olomouci i dva přípravné zápasy s Itálií. V tom úvodním se v nové roli trenéra týmu představil při porážce 1:2 Radek Bejbl.

"Po dobrém začátku jsme začali chybovat v konstruktivní rozehrávce a ze dvou chyb nás Italové potrestali. I přes solidní hru v poli jsme se těžko dostávali do střel. Možnosti z křídelních prostorů jsme nedokázali přetavit v šance. Ve druhém poločase se pak naše rozehrávka zlepšila a vytvořili jsme si herní převahu. Tu jsme díky dohrané střele z hranice pokutového území také korunovali brankou na 1:2. Velká šance v závěru už bohužel k vyrovnání nevedla. Soupeř byl velmi dobře organizovaný a využil našich laciných chyb v rozehrávce," komentoval úvodní porážku s Itálii nový trenér U17 Radek Bejbl.

Mezinárodní přípravná utkání s Itálií:

ČR U17 - Itálie U17 1:2 (0:2)

Branka: 56. Žambůrek
 
Sestava ČR: Markovič - Zálešák, Gabriel, Vlček, Kosek - Žambůrek, Vít, Eichler (58. Radosta), Kodýdek (58. Kubáň) - Vrba (70. Bagar), Lhotecký (50. Kozák). Trenér: Radek Bejbl.