10. 6. 2019

Tipy na Černou Horu: přijďte včas a užijte si program ve fanzóně

Na kvalifikační fotbalový zápas Česko – Černá Hora, který se bude hrát v pondělí 10. června na Andrově stadionu v Olomouci, dorazí tisíce fanoušků. Česká reprezentace pro ně má několik tipů, jak se vyhnout komplikacím při cestě na stadion i jak si celé utkání užít.

1) Poslední lístky. Zápas bude vyprodaný. Ráno před utkáním zbývaly poslední stovky lístků, které jsou k dostání až do vyprodání přímo na stadionu. Do 17 hodin ve fanshopu, potom případně na pokladně. Platit je možné pouze v hotovosti.

2) Parkování. Vzhledem k počtu fanoušků bude kolem stadionu ztížená doprava. Diváci, kteří přijedou autem, můžou parkovat na louce přes ulici za severní tribunou, případně u pošty v Ladově ulici.

3) Včasný příchod. Zápas začne ve 20:45. Prosíme proto fanoušky, aby dorazili s dostatečným časovým předstihem. A to nejenom ke stadionu, kde bude ve fanzóně (otevřena 17:00 – 20:00) probíhat několik doprovodných akcí, ale i na místa na tribunách. Všichni diváci totiž musí projít důkladnou bezpečnostní prohlídkou. Pokud se na poslední chvíli shromáždí u vstupů větší množství návštěvníků, nebude v silách pořadatelské služby všechny fanoušky odbavit včas.

4) Fanděním pomůžete dobré věci. Fanoušci svou přítomností nepodpoří jen českou fotbalovou reprezentaci, ale také nový projekt „O Kapku lepší #ceskarepre“. Fotbalová reprezentace ve spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje pomáhá dětským onkologickým pacientům. Čím víc lidí přijde, tím větší finanční podpora bude. Projekt bude pokračovat i na podzim ve všech domácích utkáních.

5) Respektujte pokyny pořadatelů. Prosíme diváky, aby respektovali pokyny pořadatelů tak, abychom si všichni společně mohli užít důležitý fotbalový zápas.