7. 9. 2021

Tipy na Ukrajinu: vstupenky jen na internetu, na stadion přijďte včas

Česká fotbalová reprezentace odehraje ve středu 8. září v Plzni přípravný zápas proti Ukrajině. Fanoušci mohou národnímu týmu fandit přímo v Doosan Aréně ve Štruncových sadech, a právě pro ně přinášíme užitečné tipy, jak si utkání užít.

Lístky jsou v prodeji jen na internetu. Předprodej vstupenek běží na internetových stránkách www.vstupenkyfotbal.cz, na pokladnách už vstupenky k dostání nebudou.

Přijďte včas. Zápas začne ve středu 8. září ve 20:45. Prosíme fanoušky, aby do Doosan Arény dorazili s dostatečným časovým předstihem. U vstupů se totiž mohou tvořit fronty. Brány stadionu se otevřou dvě hodiny před výkopem a pořadatelská služba bude kontrolovat potvrzení o bezinfekčnosti tak, aby splnila aktuální nařízení vlády.

Příchod na stadion.

  • Most od pivovaru vedoucí ke stadionu bude před zápasem uzavřený.
  • Prostor před sektorem pro hostující fanoušky bude neprůchozí.

Kontrola bezinfekčnosti. Před stadionem budou už čtyři hodiny před výkopem označená kontrolní místa, na kterých fanoušci předloží potvrzení o bezinfekčnosti (PCR test, antigenní test, certifikát o dokončeném očkování, nebo potvrzení o prodělané nemoci). Následně dostanou identifikační pásku, kterou se diváci prokážou u samotných vstupů na stadion, kde už bude probíhat jen obvyklá bezpečnostní prohlídka. Kdo přijde dříve, vyhne se zbytečným frontám, které se postupně mohou tvořit. Podobné řešení fungovalo nedávno na mistrovství Evropy.

Nebezpečné předměty nechte doma. U vstupů na stadion budou probíhat standardní bezpečnostní prohlídky. Prosíme fanoušky, aby respektovali návštěvní řád stadionu. Je zakázáno vnášet předměty, kterými by mohla být jakkoliv ohrožena bezpečnost. Jedná se zejména o zbraně, větší batohy nebo tašky, pyrotechniku, láhve nebo plechovky, laserová ukazovátka, profesionální fotoaparáty a podobně.

Zápasový magazín si můžete přečíst v mobilu. Na TOMTO odkazu je k přečtení zápasový bulletin, ve kterém si fanoušci mohou přečíst velký rozhovor s novým kapitánem reprezentace Tomášem Součkem, tradiční dotazník s Adamem Hložkem nebo statistiku všech domácích stadionů, na kterých národní mužstvo v minulosti hrálo. Mimochodem, Plzeň je stále stoprocentní!

Respektujte pokyny pořadatelů. Prosíme diváky o respektování pokynů pořadatelů, aby si všichni společně mohli užít příjemný fotbalový večer.