9. 11. 2018

Trenér Bejbl: „Zasloužené vysoké vítězství německého týmu.“

Český reprezentační výběr do 16 let odehrál první ze dvou listopadových přípravných zápasů proti stejně starému výběru Německa. Po dobře odehrané první části úvodního poločasu svěřenci trenéra Radka Bejbla inkasovali rychlé čtyři branky a utkání nakonec skončilo vysokou výhrou Německa 7:0.

"Vysoké vítězství domácích je naprosto zasloužené. Naše mužstvo sehrálo v odpovídající kvalitě bohužel jen prvních 30 minut, kdy jsme byli odvážní, přesní a dostávali jsme se do zakončení.

Posledních 7 minut prvního poločasu jsme vyrobili velké množství chyb v defenzívě a v rozehrávce a zaplatili za ně čtyřmi rychle inkasovanými brankami,“ hodnotil utkání trenér Bejbl.

„Druhý poločas naši hráči pod psychickým tlakem již v odpovídající kvalitě nesehráli a soupeř herně dominoval. Pro naše hráče byl průběh a výsledek utkání obrazem aktuální výkonosti,“ dodal trenér Radek Bejbl.

Německo U16 – ČR U16 7:0 (5:0)

Sestava ČR: Ulrich – Burgo, Vitík, Vojtíšek (41. Nízký), Šimoník (41. Vydra) – Drozd, Žák (55. Fukala), Zentrich – Karabec (60. Šrejber), Vecheta (60. Holub), Černák (55. Uriča).