1. 6. 2021

Trénink U21: „Lvíčata“ povzbudil i Hübschman

Netradiční zpestření měl úterní odpolední trénink reprezentace do 21 let. Nově se tvořící tým přijel povzbudit prominentní host: Tomáš Hübschman, mistr Evropy této věkové kategorie z roku 2002, dlouholetý člen národního týmu či vítěz Poháru UEFA s Šachtarem Doněck.

Současná opora Jablonce dorazila do Hluboké nad Vltavou s televizním štábem při příležitosti natáčení chystaného dokumentárního seriálu k letošním oslavám 120. let organizovaného fotbalu v Česku.

Hübschman se pozdravil s hráči i trenéry, sám netají, že jej výsledky české jednadvacítky vždy zajímaly.

„Zažil jsem v tomto týmu krásné časy s vrcholem na mistrovství Evropy 2002 ve Švýcarsku. Jednadvacítka je kategorie, která může kariéru ovlivnit zajímavým způsobem a vždycky jsem klukům držel palce, aby pro český fotbal uhráli dobrý výsledek.

Budu fandit i novému týmu v další kvalifikaci, vidím v něm dost šikovných kluků a určitě mají na to, aby uspěli a poprali se o další Euro. Kdykoliv budu mít čas, přijdu a tým rád osobně povzbudím i na stadionu v kvalifikaci,“ vzkázal Hübschman, jehož kariéru zdobí také 3. místo na seniorském ME v Portugalsku v roce 2004.

ČR U21 - trénink (1. 6. 2021)