Česko A - Historické statistiky - Nejvíce branek

# Jméno a příjmení Branek Reprezentoval od Reprezentoval do
1. Jan Koller 55 9. 2. 1999 5. 9. 2009
2. Milan Baroš 41 25. 4. 2001 21. 6. 2012
3. Antonín Puč 35 28. 6. 1926 12. 11. 1939
4. Zdeněk Nehoda 31 25. 9. 1971 27. 10. 1987
5. Pavel Kuka 29 29. 8. 1990 5. 9. 2001
6. Oldřich Nejedlý 29 14. 6. 1931 27. 8. 1939
7. Josef Silný 28 28. 10. 1925 27. 5. 1934
8. Vladimír Šmicer 27 27. 10. 1993 16. 11. 2005
9. Tomáš Rosický 23 23. 2. 2000 21. 6. 2016
10. Adolf Scherer 22 20. 9. 1958 11. 10. 1964
11. František Svoboda 22 6. 6. 1926 15. 5. 1937
12. Marián Masný 18 25. 9. 1974 24. 6. 1982
13. Josef Bican 18 7. 8. 1938 4. 9. 1949
14. Patrik Schick 18 27. 5. 2016 27. 9. 2022
15. Pavel Nedvěd 18 5. 6. 1994 16. 8. 2006
16. Patrik Berger 18 23. 3. 1993 15. 8. 2001
17. Tomáš Skuhravý 17 4. 9. 1985 6. 9. 1995
18. Antonín Panenka 17 26. 9. 1973 24. 6. 1982
19. Vratislav Lokvenc 14 6. 9. 1995 17. 6. 2006
20. Andrej Kvašňák 13 1. 5. 1960 6. 6. 1970
21. Luboš Kubík 13 5. 6. 1985 26. 2. 1997
22. Ladislav Vízek 13 20. 4. 1977 27. 5. 1986
23. Antonín Janda 12 28. 8. 1920 27. 5. 1923
24. Tomáš Necid 12 19. 11. 2008 4. 9. 2016
25. Michal Bílek 11 27. 10. 1987 29. 3. 1995
26. Přemysl Bičovský 11 25. 10. 1970 21. 9. 1983
27. Karol Jokl 11 3. 11. 1963 1. 11. 1972
28. Marek Jankulovski 11 8. 2. 2000 14. 10. 2009
29. Jaroslav Cejp 10 27. 10. 1946 20. 5. 1951
30. Josef Masopust 10 24. 10. 1954 18. 5. 1966
31. Jan Dvořáček 10 13. 11. 1921 23. 10. 1927
32. Karel Bejbl 10 20. 3. 1927 13. 6. 1931
33. Jan Vaník 10 28. 8. 1920 24. 5. 1925
34. Anton Moravčík 10 11. 5. 1952 6. 7. 1960
35. Michael Krmenčík 9 11. 11. 2016 16. 11. 2021
36. Ladislav Kuna 9 18. 5. 1966 30. 10. 1974
37. Jan Říha 9 19. 9. 1937 12. 6. 1948
38. David Lafata 9 2. 9. 2006 21. 6. 2016
39. Josef Kadraba 9 12. 10. 1958 2. 6. 1963
40. Tomáš Souček 9 15. 11. 2016 19. 11. 2022
41. Petr Janečka 9 15. 4. 1978 9. 9. 1987
42. Anton Ondruš 9 27. 3. 1974 21. 6. 1980
43. Ján st Kozák 9 6. 10. 1976 5. 9. 1984
44. Václav Daněk 9 14. 4. 1982 16. 10. 1991
45. Vlastimil Kopecký 8 17. 4. 1932 29. 8. 1948
46. Rudolf - Štapl Sloup 8 28. 6. 1922 28. 9. 1924
47. Josef Čapek 8 1. 7. 1923 28. 10. 1926
48. Michal Kadlec 8 17. 11. 2007 4. 9. 2016
49. Karel Poborský 8 23. 2. 1994 22. 6. 2006
50. Tomáš Pospíchal 8 21. 4. 1956 30. 5. 1965
51. Libor Sionko 8 28. 4. 1999 25. 5. 2010
52. Jiří Sobotka 8 25. 3. 1934 8. 12. 1937
53. Antonín Barák 8 11. 11. 2016 19. 11. 2022
54. Vladimír Darida 8 26. 5. 2012 3. 7. 2021
55. Stanislav Griga 8 26. 10. 1983 1. 7. 1990
56. Milan Luhový 7 6. 10. 1982 25. 9. 1991
57. Jaroslav Plašil 7 31. 3. 2004 21. 6. 2016
58. Gejza Šimanský 7 21. 9. 1947 25. 9. 1955
59. Vlastimil Preis 7 10. 10. 1948 22. 10. 1950
60. Jiří Feureisl 7 10. 5. 1956 17. 6. 1958
61. Emil Pažický 7 10. 4. 1949 13. 11. 1955
62. Bořek Dočkal 7 14. 11. 2012 15. 11. 2020
63. Ivo Knoflíček 7 7. 9. 1983 19. 8. 1992
64. Matěj Vydra 7 8. 9. 2012 16. 11. 2021
65. Jan Polák 7 28. 4. 1999 29. 3. 2011
66. František Junek 7 15. 9. 1929 14. 10. 1934
67. Horst Siegl 7 25. 3. 1992 27. 5. 1998
68. Josef Ludl 6 18. 4. 1937 31. 10. 1948
69. Josef I. Sedláček 6 28. 8. 1920 14. 3. 1926
70. Tadeáš Kraus 6 6. 9. 1953 5. 4. 1959
71. Ján Čapkovič 6 25. 9. 1968 20. 12. 1974
72. František Kloz 6 28. 10. 1929 1. 12. 1937
73. Ladislav Petráš 6 3. 12. 1969 24. 5. 1977
74. Jindřich Šoltys 6 28. 10. 1925 15. 11. 1931
75. Ĺubomír Moravčík 6 11. 11. 1987 17. 11. 1993
76. Václav Němeček 6 27. 4. 1988 26. 6. 1996
77. Peter Dubovský 6 13. 11. 1991 17. 11. 1993
78. Radek Drulák 6 28. 3. 1984 26. 2. 1997
79. Ladislav Krejčí 5 14. 11. 2012 14. 10. 2019
80. Karel Podrazil 5 28. 10. 1926 20. 9. 1931
81. Vojtěch Bradáč 5 13. 6. 1931 28. 8. 1938
82. Václav Horák 5 29. 4. 1934 7. 8. 1938
83. Ladislav Hlaváček 5 4. 7. 1948 19. 6. 1954
84. Karel Senecký 5 3. 10. 1937 29. 8. 1948
85. Karel Kula 5 5. 6. 1985 2. 9. 1992
86. Milan Dolinský 5 10. 5. 1959 9. 7. 1960
87. Václav Mašek 5 30. 10. 1960 30. 5. 1965
88. Jakub Pešek 5 7. 9. 2020 12. 6. 2022
89. Ivan Mráz 5 29. 4. 1964 21. 11. 1965
90. Marek Heinz 5 16. 8. 2000 15. 11. 2006
91. Karol Dobiaš 5 3. 5. 1967 26. 3. 1980
92. Miroslav Baranek 5 13. 12. 1995 13. 2. 2002
93. František Štambachr 5 24. 5. 1977 30. 11. 1983
94. Ivan Hašek 5 5. 9. 1984 12. 10. 1994
95. Tomáš Sivok 5 3. 9. 2005 10. 6. 2017
96. Zdeněk Zikán 5 2. 4. 1958 17. 6. 1958
97. Titus Buberník 5 17. 6. 1958 3. 11. 1963
98. Václav Pilař 5 4. 6. 2011 12. 6. 2015
99. Ladislav Přáda 5 14. 6. 1953 30. 9. 1956
100. Jakub Jankto 4 22. 3. 2017 5. 6. 2022
101. Otto Hemele 4 10. 10. 1948 19. 6. 1954
102. Milan Škoda 4 12. 6. 2015 22. 3. 2019
103. Martin Frýdek 4 27. 3. 1991 15. 12. 1997
104. Miroslav Gajdůšek 4 25. 9. 1971 21. 6. 1980
105. Karel Rada 4 13. 12. 1995 2. 6. 2001
106. Karel Kroupa 4 13. 10. 1974 3. 2. 1980
107. Vladimír Hagara 4 27. 4. 1968 17. 10. 1973
108. Josef Kratochvíl-Kráťa 4 24. 5. 1925 12. 1. 1930
109. Vojtech Zachar 4 29. 9. 1946 31. 8. 1947
110. Ladislav Kubala 4 27. 10. 1946 14. 12. 1947
111. Tomáš Hořava 4 14. 11. 2012 10. 9. 2018
112. Václav Kadlec 4 8. 10. 2010 8. 10. 2017
113. František Vlk 4 4. 7. 1948 8. 11. 1953
114. Jan Sýkora 4 31. 8. 2016 29. 3. 2022
115. Jan Rezek 4 17. 11. 2010 16. 10. 2012
116. Jan Suchopárek 4 25. 9. 1991 23. 2. 2000
117. Jozef Chovanec 4 28. 3. 1984 2. 9. 1992
118. Josef Bělka 4 7. 4. 1907 13. 6. 1908
119. Vlastimil Bubník 4 1. 5. 1957 9. 7. 1960
120. Jan Košek 4 7. 10. 1906 5. 4. 1908
121. Ján Švehlík 3 27. 4. 1974 5. 5. 1979
122. František Pelcner 3 14. 6. 1931 15. 10. 1933
123. Milan Dvořák 3 29. 11. 1952 12. 10. 1958
124. Ladislav Jurkemik 3 7. 6. 1975 30. 11. 1983
125. Jan st Berger 3 16. 4. 1980 25. 3. 1987
126. Jozef Móder 3 26. 4. 1972 21. 9. 1977
127. Alexander Horváth 3 11. 10. 1964 6. 6. 1970
128. Jiří Trnka 3 4. 7. 1948 5. 6. 1955
129. Pavol Molnár 3 26. 8. 1956 9. 7. 1960
130. Rudolf Kučera 3 8. 10. 1961 3. 11. 1963
131. Ladislav Šimůnek 3 24. 4. 1938 12. 6. 1938
132. Josef Crha 3 26. 4. 1953 13. 11. 1955
133. František Veselý 3 19. 9. 1965 23. 3. 1977
134. František Knebort 3 19. 9. 1965 9. 10. 1965
135. Vratislav Čech 3 23. 9. 1934 27. 9. 1936
136. Jiří Žďárský 3 21. 5. 1950 7. 12. 1952
137. Vojtech Masný 3 29. 4. 1964 15. 11. 1967
138. Arnošt Pazdera 3 11. 5. 1952 30. 8. 1958
139. Bohumil Veselý 3 18. 6. 1967 27. 4. 1974
140. Ladislav Kačáni 3 26. 4. 1953 7. 4. 1962
141. Otto Novák 3 30. 5. 1924 28. 10. 1927
142. Radoslav Látal 3 13. 11. 1991 28. 2. 2001
143. Otakar - Mazal Škvajn 3 28. 8. 1920 13. 11. 1921
144. Radek Bejbl 3 4. 1. 1992 6. 6. 2001
145. Václav Svěrkoš 3 27. 5. 2008 3. 3. 2010
146. Roman Hubník 3 5. 6. 2009 7. 9. 2020
147. Petr Jiráček 3 3. 9. 2011 3. 9. 2014
148. Antonín Hojer 3 28. 8. 1920 14. 6. 1930
149. Martin Fenin 3 22. 8. 2007 7. 6. 2011
150. René Wagner 3 8. 3. 1995 25. 4. 2001
151. Ondřej Čelůstka 3 15. 11. 2013 11. 10. 2021
152. Mojmír Chytil 3 16. 11. 2022 19. 11. 2022
153. Jan Kopic 3 3. 6. 2014 16. 11. 2021
154. Pavel Kadeřábek 3 21. 5. 2014 27. 6. 2021
155. Marek Kulič 3 16. 8. 2006 6. 2. 2008
156. Marek Poštulka 3 16. 6. 1993 26. 3. 1996
157. Karel Steiner 3 29. 8. 1920 23. 3. 1930
158. Theodor Gebre Selassie 3 4. 6. 2011 26. 3. 2019
159. Jiří Štajner 3 12. 2. 2002 29. 2. 2012
160. Daniel Šmejkal 3 23. 2. 1994 8. 5. 1995
161. Zdeněk Grygera 3 15. 8. 2001 14. 10. 2009
162. Václav Hovorka 2 2. 4. 1958 15. 6. 1958
163. Tomáš Ujfaluši 2 28. 2. 2001 28. 3. 2009
164. Edvard Lasota 2 13. 12. 1995 27. 5. 1998
165. Dušan Kabát 2 9. 10. 1965 28. 3. 1973
166. Juraj Szikora 2 18. 5. 1966 25. 9. 1971
167. Tomáš Kalas 2 14. 11. 2012 8. 10. 2021
168. Milan Fukal 2 21. 12. 1997 30. 4. 2003
169. Martin Lukeš 2 22. 4. 1998 19. 8. 1998
170. Lukáš Masopust 2 23. 3. 2018 29. 3. 2022
171. Jakub Brabec 2 24. 3. 2016 19. 11. 2022
172. Tomáš Holeš 2 7. 9. 2020 24. 3. 2022
173. František Karkó 2 16. 6. 1971 14. 7. 1971
174. Jiří Novotný 2 4. 9. 1991 27. 3. 2002
175. Pavel Stratil 2 7. 10. 1970 7. 6. 1975
176. Ladislav Müller 2 14. 9. 1952 7. 12. 1952
177. Ladislav Pavlovič 2 14. 9. 1952 9. 7. 1960
178. Radoslav Kováč 2 9. 10. 2004 9. 9. 2009
179. Daniel Pudil 2 7. 2. 2007 15. 11. 2016
180. Daniel Kolář 2 5. 6. 2009 21. 6. 2016
181. Ján Geleta 2 11. 4. 1964 5. 9. 1970
182. Milan Albrecht 2 12. 4. 1970 25. 10. 1970
183. Ivan Hrdlička 2 13. 9. 1964 14. 11. 1971
184. Jaroslav Borovička 2 14. 6. 1953 29. 4. 1961
185. Pavel Verbíř 2 4. 9. 1996 16. 8. 2000
186. Zdeněk Pospěch 2 17. 8. 2005 15. 11. 2011
187. Tomáš Jun 2 17. 11. 2004 1. 3. 2006
188. Tomáš Pekhart 2 22. 5. 2010 19. 11. 2022
189. Josef Jurkanin 2 18. 6. 1967 31. 3. 1975
190. Libor Kozák 2 29. 3. 2011 10. 6. 2019
191. Zdeněk Ondrášek 2 11. 10. 2019 18. 11. 2020
192. Václav Černý 2 11. 11. 2020 19. 11. 2022
193. Štěpán Vachoušek 2 17. 4. 2002 1. 3. 2006
194. Jan Kuchta 2 8. 10. 2021 27. 9. 2022
195. Alex Král 2 26. 3. 2019 19. 11. 2022
196. Josef II Novák 2 16. 10. 1985 11. 11. 1987
197. Josef I Jelínek 2 28. 10. 1921 2. 1. 1927
198. Jaroslav Vlček 2 26. 2. 1922 28. 5. 1924
199. Josef II Jelínek 2 29. 10. 1961 16. 9. 1962
200. Oldřich Rulc 2 17. 9. 1933 14. 6. 1938
201. Miroslav Kadlec 2 29. 4. 1987 8. 6. 1997
202. Oldřich Zajíček 2 19. 3. 1933 26. 4. 1936
203. Jan Starý-Jenny 2 7. 10. 1906 13. 6. 1908
204. Petr Samec 2 23. 2. 1994 16. 8. 1995
205. Filip Novák 2 31. 3. 2015 16. 11. 2021
206. Petr Rada 2 9. 3. 1982 10. 9. 1986
207. Josef Košťálek 2 11. 5. 1930 22. 10. 1939
208. Lubomír Vlk 2 27. 10. 1987 13. 11. 1991
209. Miloš Klimek 2 14. 9. 1946 23. 3. 1949
210. Antonín Novák 2 21. 9. 1930 22. 3. 1931
211. Pavel Chaloupka 2 11. 11. 1981 9. 9. 1987
212. Jan Wimmer 2 24. 5. 1925 28. 6. 1926
213. Karel Jarolím 2 9. 3. 1982 9. 9. 1987
214. Josef Zeman 2 1. 12. 1937 5. 6. 1938
215. Tomáš Řepka 1 16. 6. 1993 10. 11. 2001
216. Petr Gabriel 1 8. 3. 1995 16. 6. 2000
217. Petr Vrabec 1 23. 3. 1993 2. 6. 1993
218. Jindřich Baumruk 1 7. 10. 1906 7. 10. 1906
219. Verner Lička 1 16. 4. 1980 28. 10. 1981
220. Jindřich Valášek 1 1. 4. 1906 7. 4. 1907
221. Adam Hložek 1 4. 9. 2020 24. 9. 2022
222. Václav Koloušek 1 12. 2. 2002 6. 9. 2002
223. Jaroslav Pollák 1 23. 6. 1968 26. 3. 1980
224. Lukáš Provod 1 4. 9. 2020 27. 9. 2022
225. Josef Pelikán 1 7. 4. 1907 7. 4. 1907
226. Bohumil Jelínek-Milka 1 1. 4. 1906 7. 4. 1907
227. Václav Čepelák 1 22. 10. 1939 22. 10. 1939
228. Rostislav Vojáček 1 7. 4. 1974 24. 6. 1982
229. Ivo Ulich 1 23. 9. 1997 26. 4. 2000
230. Vladimír Ternény 1 8. 4. 1972 6. 7. 1972
231. Tomáš Galásek 1 8. 3. 1995 15. 6. 2008
232. Koloman Gögh 1 20. 12. 1974 21. 6. 1980
233. Jan - Madelon Knobloch 1 3. 3. 1929 6. 8. 1933
234. Dušan Galis 1 24. 9. 1975 21. 9. 1977
235. Jiří Němec 1 4. 4. 1990 28. 3. 2001
236. Pavel Hapal 1 30. 1. 1991 24. 4. 1996
237. Zdeněk Válek 1 11. 11. 1981 5. 9. 1984
238. Libor Radimec 1 30. 4. 1980 24. 6. 1982
239. Michal Horňák 1 8. 5. 1995 9. 10. 1999
240. Jan Fiala 1 9. 11. 1977 9. 9. 1987
241. Karel Jarůšek 1 9. 11. 1977 18. 5. 1980
242. Luboš Kozel 1 13. 12. 1995 22. 4. 1998
243. Jiří Sloup 1 13. 11. 1982 30. 4. 1985
244. Ĺudovít Lancz 1 16. 10. 1991 4. 1. 1992
245. Vladimír ml. Weiss 1 23. 3. 1988 26. 9. 1990
246. Anton Hrušecký 1 28. 6. 1972 6. 7. 1972
247. Igor Novák 1 30. 8. 1972 13. 4. 1974
248. Ivan Pekárik 1 1. 11. 1972 13. 11. 1974
249. Vladislav Lauda 1 25. 9. 1985 17. 11. 1985
250. Vladimír Hruška 1 5. 6. 1985 25. 9. 1985
251. Tibor Mičinec 1 7. 4. 1984 27. 10. 1987
252. Milan Čermák 1 27. 4. 1974 16. 4. 1983
253. Karel Hejma 1 14. 6. 1930 12. 4. 1931
254. Zdeněk Prokeš 1 16. 11. 1977 30. 4. 1985
255. Ján Pivarník 1 27. 4. 1968 24. 5. 1977
256. František Ryšavý 1 31. 8. 1924 31. 8. 1924
257. Václav Bára 1 14. 6. 1931 2. 8. 1931
258. Ladislav Pecko 1 13. 10. 1990 4. 1. 1992
259. Ondrej Krištofík 1 30. 1. 1991 27. 5. 1992
260. Václav Hruška 1 18. 9. 1932 26. 5. 1935
261. Gejza Kocsis 1 6. 8. 1933 6. 8. 1933
262. Jaroslav Bouček 1 25. 3. 1934 12. 11. 1939
263. Alois Grussmann 1 27. 4. 1988 13. 11. 1991
264. Vladimír Coufal 1 8. 11. 2017 19. 11. 2022
265. Patrizio Stronati 1 16. 11. 2022 19. 11. 2022
266. Jaromír Zmrhal 1 11. 10. 2016 19. 11. 2022
267. Ferdinand Plánický 1 7. 4. 1946 29. 9. 1946
268. Oldřich Menclík 1 14. 9. 1946 13. 11. 1955
269. Josef Janík 1 14. 9. 1946 29. 9. 1946
270. František Kolenatý 1 28. 8. 1920 14. 6. 1931
271. Josef Thaut 1 28. 10. 1929 28. 10. 1929
272. Karel - Káďa Pešek 1 28. 8. 1920 20. 9. 1931
273. Karel Žďárský 1 31. 8. 1924 17. 1. 1926
274. Antonín Laštovička 1 28. 9. 1924 28. 9. 1924
275. Ferenc Szedlacsek 1 24. 5. 1925 17. 1. 1926
276. Jan Novák 1 25. 5. 1924 30. 5. 1924
277. Karel Koželuh 1 6. 5. 1923 27. 5. 1923
278. František Císař 1 11. 6. 1922 31. 8. 1924
279. Antonín Křišťál 1 17. 1. 1926 3. 7. 1926
280. Otto Fleischmann 1 6. 6. 1926 31. 7. 1927
281. Jiří I Mareš 1 13. 6. 1926 28. 9. 1926
282. Karel Meduna 1 13. 6. 1926 8. 9. 1929
283. František Plodr 1 28. 10. 1921 14. 3. 1926
284. Josef Maloun 1 20. 3. 1927 20. 3. 1927
285. Antonín Perner 1 28. 8. 1920 13. 6. 1931
286. David Pavelka 1 3. 9. 2015 16. 11. 2021
287. Václav Kokštejn 1 11. 5. 1947 19. 10. 1952
288. Zdeněk Procházka 1 13. 12. 1953 16. 6. 1957
289. Ladislav Novák 1 14. 9. 1952 18. 5. 1966
290. Ján Popluhár 1 11. 6. 1958 22. 11. 1967
291. David Limberský 1 5. 6. 2009 21. 6. 2016
292. Roman Bednář 1 16. 8. 2006 17. 11. 2010
293. Marek Matějovský 1 7. 2. 2007 15. 11. 2011
294. Tomáš Hübschman 1 10. 11. 2001 5. 3. 2014
295. Jozef Štibrányi 1 30. 10. 1960 29. 5. 1963
296. David Rozehnal 1 18. 2. 2004 18. 11. 2009
297. Rudolf Skácel 1 12. 11. 2003 22. 5. 2010
298. David Jarolím 1 8. 10. 2005 14. 10. 2009
299. Roman Týce 1 18. 8. 1999 30. 3. 2005
300. Vladimír Táborský 1 19. 10. 1966 15. 10. 1972
301. Jiří Hledík 1 25. 10. 1953 7. 4. 1962
302. Milan Černý 1 22. 5. 2010 11. 8. 2010
303. Imrich Stacho 1 14. 6. 1953 22. 5. 1960
304. Jiří Pešek 1 11. 5. 1947 27. 10. 1957
305. Josef Kvapil 1 20. 6. 1947 7. 12. 1952
306. Jozef Balázsy 1 21. 9. 1947 14. 12. 1947
307. Ondřej Zahustel 1 13. 11. 2015 31. 8. 2016
308. Jozef Marko 1 18. 4. 1948 13. 11. 1949
309. Július Schubert 1 23. 5. 1948 31. 10. 1948
310. Josef Šural 1 15. 11. 2013 16. 10. 2018
311. František Šafránek 1 14. 10. 1951 19. 6. 1961
312. Jaroslav Vejvoda 1 14. 10. 1951 14. 10. 1951
313. Josef Hušbauer 1 15. 8. 2012 17. 11. 2019
314. Svatopluk Pluskal 1 11. 5. 1952 25. 4. 1965
315. Jan Hertl 1 14. 9. 1952 8. 6. 1958
316. Marek Suchý 1 7. 9. 2010 10. 9. 2019
317. Michal Kolomazník 1 8. 2. 2000 20. 11. 2002