8. 12. 2018

U15: Bezbranková remíza s Mexikem

Česká reprezentace do 15 let má za sebou čtvrté utkání mezinárodního turnaje ve španělském Albiru. Po výhrách nad Ruskem a Severním Irskem a prohře se Španělskem přidali čeští mladíci i remízu.

Čtvrté utkání s Mexikem totiž skončilo nerozhodně 0:0. Poslední zápas turnaje odehraje český tým v neděli od 11 hodin proti výběru Saudské Arábie.

"Proti silným Mexičanům jsme předvedli v prvním poločase velmi dobrý výkon a byli jsme i několikrát nebezpeční. Druhý poločas byli Mexičané mírně lepší, ale kluci bojovali a podali dobrý týmový výkon," uvedl po zápase trenér Antonín Barák.