8. 12. 2018

U15: Obrat skóre a výhra nad Severním Irskem

Reprezentační výběr do 15 let dokázal vyhrát ve třetím utkání Albir Cupu ve Španělsku nad Severním Irskem 2:1. Čeští mladíci sice prohrávali po prvním poločase 0:1, ale díky zlepšenému výkonu po změně stran skóre otočili a vyhráli.

O branky se opět postarali Daniel Šmiga a David Jurčenko. Prvně jmenovaný se prosadil střelecky zatím ve všech třech zápasech turnaje, když dal gól i Rusku a Španělsku.

„První poločas se nám nevydařil a bojovný soupeř těžil z našich nepřesností. Nedokázali jsme se dostat do zakončení a zaslouženě jsme v poločase prohrávali 0:1. Po změně stran se náš herní projev zlepší a kluci dokázali zápas otočit,“ řekl po utkání trenér Antonín Barák.